Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kipróbáljam újra a cigit? 16F

Kipróbáljam újra a cigit? 16F

Figyelt kérdés
Már 3 éve kipróbáltam, nem tetszett, távolról is utálom a szagát, de amikor közelebbről érzem, akkor olyan szívesen elszívnék egyet. Már hónapok óta ezen őrlődöm(néha már elvielhetetlenül), de félek, hogy rászoknék. Hasonló korúak válaszát várom: szerintetek kipróbáljam-e újra a cigit? Ti mit tennétek/tettetek a helyemben? Ti hogy álltok a dohányzásal?

2019. jún. 25. 22:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és ha elképzelem, hogy cigiznék, akkor narancs pall mallt szívnék, nem tudom miért, ez a szimpatikus.
2019. jún. 25. 22:44
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Dohányzom. Életem legrosszabb döntése volt,mert egyenlőre gyenge sz...r vagyok,hogy letegyem. 13 éve szívom. Ocsmányan köhögök, és elb..tam már rá egy csomó pénzt. Ha visszamennék az időben,soha nem gyújtanék rá. Szóval ne tedd. Ha rászoksz veged. És en cirka 2 hét alatt totál rászoktam.
2019. jún. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

NE!

Ugyanúgy voltam mint te. Kipróbáltam nagyon fiatalon (11) és nem tetszett. De mégis rászoktam később (16)

Hogy miért próbáltam ki újra azt nem tudom, de hülye ötlet volt.

El kellett volna könyvelnem az első után hogy nem jó.

Te is emlékszel hogy nem tetszett.


Ha mégis rágyújtasz újra akkor 1 tanácsot fogadj meg tőlem! NE vegyél! Kérjél havertól vagy családtagtól, akár egy idegentől hogyha nem mersz senkitől, de ne vegyél! Ha veszel egy dobozzal azt el is fogod szívni. De neked elég lenne 1 szál ahhoz hogy megbizonyosodj hogy még mindig nem szereted.

(És nem menő!)

2019. jún. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem se.
2019. jún. 26. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
69%
Nem fogsz raszokni szerintem. En most nyaron alltam neki stressz miatt, mostohaapamtol lopok es imadom a jo kis pall mallt, de nem szokok ra mert tudom, hogy szar. Hetente max 2-t szivok ;)
2019. jún. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Ne próbáld ki
2019. jún. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
69%
Ne próbáld ki, rászoknál, a cigi meg emúgy is gusztustalan, egészségtelen stb..
2019. júl. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 4p0r4 válasza:
67%
Ki próbálhatod de vegyél fehéret az gyengébb.
2019. júl. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!