Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyire "illendő" másoknak a...

Mennyire "illendő" másoknak a dohányzási szokására rákérdezni?

Figyelt kérdés

Hali, a szitu a következő: Egy rég látott ismerősömmel tervben van, hogy jövőhéten valamikor találkozzunk és beüljünk valahova és a lényeg az, hogy ez ismerősöm tudtommal továbbra is dohányzik, viszont nem tudom, hogy ez még mennyire real, mert ezzel az ismerősömmel közel egy évvel ezelőtt találkoztam és akkor még cigizett, viszont azóta (az elmúlt napok kivételével) nem igazán beszéltünk egymással, így nem is tudom, hogy mi a helyzet nála dohányzás terén, mert lehet hogy azóta már leszokott, ki tudja. Én viszont ugyan nem mindig szoktam, de a jó szivarokat szeretem és most is szívesen hoznék valamilyen szivart (vagy ízesített szivarkákat), és még őt is szívesen megkínálnám vele, ha az ismerősömnek ez nem lenne ellenére.


Éppen ezért lehet hogy hülye kérdés, de szerintetek "bunkóság"/illetlenség lenne, hogyha esetleg még a tali előtt megkérdezném az embert, hogy "továbbra is dohányzik-e még" és ha igen, meg hoznék szivarokat és megkínálnám őt is, akkor elfogadná-e, és az lenne ellenére, ha úgy is hoznék, hogy esetleg ő már nem űzi e szokást, hanem akkor max csak magamnak vennék?



2019. jún. 26. 15:24
 1/4 A kérdező kommentje:
*és az se lenne ellenére (bocsi)
2019. jún. 26. 15:25
 2/4 anonim válasza:
100%

Semmi gond nem lenne.

Ha nem dohányzik örül hogy te tekintettel leszel rá, ha meg igen, akkor meg azért örül mert viszel neki.

2019. jún. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem is megkérdezheted.
2019. jún. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
"Nem tudom, dohányzol-e még, de mit szólnál ha hoznék szivart, és szivaroznánk?"
2019. jún. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!