Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mivel lehet a dohanyzasrol...

Mivel lehet a dohanyzasrol leszokni?

Figyelt kérdés
2 eve dohanyzom.Tudom hogy egeszsegtelen, karos, csak a nikotin hianyomat csillapitja ha ragyujtok, nem pedig ha ideges vagyok. Max.2 naptol tovabb nem birom ki cigi nelkul.😅16/l
2019. júl. 4. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Józan ésszel
2019. júl. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Sport? Ha ráfüggsz arra, hogy figyeled a teljesítményed biztosan segít, mivel ott hátrányt jelent a dohányzás.

Az egyik ismerősöm is elkezdett futni. Bár konkrétan nem a cigi miatt, hanem, hogy lemenjenek a felesleges kilói. :D

A cigit (+kávét, energiaitalt, cukros üdítőket, szénsavas akármit) elsősorban az egészséges élet miatt rakta le és, hogy biztosra menjen, elment fogfehérítésre is. Ugye a felsoroltak közül bármelyik rossz hatással van a fehér fogakra. :D Nem tudom ez nálad mennyire szükséges 16 évesen (mi 30 körül mozgunk), de ha kell és a szüleidnek van néhány felesleges tízezre, egy próbát megérhet. :D

Ha nem akarnék rizsázni, csak egy szó kellene, akkor azt mondanám MOTIVÁCIÓ.

2019. júl. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Probald meg fokozatosan. Egy hónapig napi 2, utána egy hónapig napi egy, aztán mégegy hónapig két naponta 1.... stb. Kell hozzá akaraterő is, ami legyen erősebb mint az hogy rá akarsz gyújtani
2019. júl. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha egyből nem tudod letenni próbáld fokozatosan, ha sportolsz könnyebben megy.
2019. júl. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sokan sporttal próbálnak, ezt én is ajánlom nekem is így sikerült, mivel a teljesítményemre koncentráltam, azt akartam hogy jobb eredményeim legyenek, ezért elkezdtem többet edzeni és a cigit is csökkentettem, végül elhagytam. Azóta mindenki ámul és bámul, hogy milyen egészséges és szép vagyok. Rengeteg sport közül választhatsz! Akaraterő legyen meg és utána megállíthatatlan leszel! :D
2019. júl. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Olvasd el: [link]

Motiváció mindenképpen kell,plusz megfelelő hozzáállás.Ha örülsz,hogy nem dohányzol,és tudod,hogy a tünetek csak annak a jelei,hogy tisztul a szervezeted,akkor le tudod rakni.

2019. júl. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!