Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért látok furcsán?

Miért látok furcsán?

Figyelt kérdés
Na az van hogy ugye még jó pár hónapja eki függő voltam ugye és tettem le a szert jöttek is a finomabbnál finomabb elvonási tünetek és így valahol az elvonási tünetek csúcspontjánál eldurrantottam egy eléggé erős bio cigit és onnantól kezdődtek a problémák. Ha füvet szívok rózsaszínes szemcsésen látok mindent ami eddig nem volt jelen a szernél ha dohányzok akkor szürke szemcsésen látok ha meg nem szívok semmit akkor meg ilyen kis úszkáló totemoszlop szerű rostokat látok meg melóhelyen is ránézek egy bizonyos dobozra ami türkizkék es fehér színű és elkezd hullámozni minden pedig olyankor oxigénen kivül semmit se szívok be. Kezd zavaró lenni ez mert igy a mindennapi látványvilágot kicsit elrontja (nem szép látvány hogy a munkatársam feje elkezd hullámozni meg torzulni ) szerintetek mitől lehet ? szemészetre kellene mennem vagy ez már mentális panaszok?(nem tudom hogy ez milyen témába illik de mivel füst megy le a tüdőbe legalábbis onnan indult azért ide irtam)

2019. júl. 6. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. A legjobb amit tehetsz hogy abbahagysz mindent, és tanácsot kérsz egy orvostól hogy mi lehet/milyen szakorvost keress fel.
2019. júl. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Addiktológus szakorvos azonnal.
2019. júl. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem vibralnak a dolgok szelei neha miota ilyen szarokat nyomtam :D
2019. júl. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ilyen pszichozis szeru valamicske lesz
2019. júl. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
elmondom neked hogy ez az elvonási tünetek egyike a sok közül.. a bio fű a legundoritobb dolog a világon.. a legalaptomosabb soha többet ne csináld ha hosszú életet akarsz élni.. a baratnőm egy slukkot szivott bele a bio cigibe és három hétig azt hitték hogy megfog halni ugyanis kétszer össze omlott a keringése... a mai napig panikbeteg nem tud egy boltba bemenni..
2019. júl. 11. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!