Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan kérjek meg egy idegent?

Hogyan kérjek meg egy idegent?

Figyelt kérdés
Szeretnék cigit venni de kiskorú vagyok , ha oda megyek egy idegenhez hogy vegyen nekem cigit akkor fog ?( persze adom a pénzt is )

2019. júl. 7. 16:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen nyelven?
2019. júl. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Magyarul , igazan az érdekelne hogy valyon elküld hogy haggyam vagy segít?
2019. júl. 7. 17:07
 3/11 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírásért
2019. júl. 7. 17:07
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Van, hogy én is küldök be idegeneket. Van, hogy egy 20 percet ott állok, mire jön valaki, aki be is megy, de van, hogy elsöre bemegy.

Én általában udvariasan megyek oda mindenkihez, nem úgy, hogy „takarodj be cigarettáért“.

Általában így: „Bocsi, zavarhatlak egy percre? Be tudnál nekem menni cigarettáért, ha szépen kérlek?“

Aztán van, aki azt feleli rögtön, hogy „Biztos nem“ és elmegy. Van, aki megkérdezi mennyi idös vagyok (16), aztán bemegy.

2019. júl. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi 🙂
2019. júl. 7. 18:20
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Én pl nem szoktam segíteni mert gyerekek vagytok még akármilyen nagynak is hiszitek magatokat, szerencsére olyan tini korban "menő" csak cigizni utána majd elhagyjátok, nekem így 10 ismerősből 8 már nem dohányzik aki tiniként igen, és hát olyan szaguk is van hiába igényesek.
2019. júl. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
mármint aki még dohányzik az büdös lol.
2019. júl. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen vagy bejön vagy nem megoldás. :D Emlékszem jó pár évvel ezelőtt én is próbálkoztam 16-17 évesen. :D Sőt még megfigyeltem az adott illető arcát is és próbáltam felmérni, hogy milyen kedvében van. Akin láttam, hogy rossz napja van valószínűleg ahhoz oda se mentem. Embere választja, van aki bemegy van aki nem. Volt aki azt mondta, hogy bemegy ha adok neki egy szálat. Mondtam neki, hogy persze simán.
2019. júl. 8. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Ha megkértek, vettem.
2019. júl. 8. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én be szoktam benni a gyerekeknek.

Kiskoromban én is dohányoztam, de kinõttem belõle.

2019. júl. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!