Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányosok! Nektek bevált a...

Dohányosok! Nektek bevált a nicorette készítmények valamelyike? Tényleg le lehet vele szokni?

Figyelt kérdés
Tervezek leszokni a dohányzásról, és azon gondolkodtam, hogy veszek ilyen gyógyszert.

2019. júl. 10. 06:58
 1/6 anonim ***** válasza:
nem ért nekem semmit.
2019. júl. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a Champixel próbálkozom,egyenlőre tök jó eredménnyel!
2019. júl. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A Nicorette rágó/tabletta nem jött be.Tapaszból nem emlékszem,milyen márkát próbáltam,de nem használt.A Champix-et én is ajánlom,Allen Carr könyvével kombinálva.

[link]

Én így szoktam le.

2019. júl. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem erdemes nikotin tartalmu dolgokat szedni. Pont a nikotintol akarsz megszabadulni. Ha leakarod tenni(fejben is eldontotted) ,akkor lefogod tudni tenni. Ezek a gyogyszerek csak reklamfogasok. Kihasznaljak ,mert az emberek felnek letenni a cigit. Gondolj bele,a drogos, meg az alkoholista,hogy szokik le? Abbahagyja azt kesz. Nem adagolnak be maguknak mas formaba alkoholt,meg narkot helyettesitesnek. Par napig kicsit rossz,de nem halt meg bele senki,hogy leszokott. 2-3 het es eszedbe se fog jutni. Mi ez a par het egy ember eletebe? Semmi. Eszre se veszed,es eltelt
2019. júl. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, nekem nagy segítség volt, bár azóta is nikotinfüggő vagyok, ugyanakkor dec31 óta nem gyùjtottam rá, érdekes dolog ez.

Kezdtem a niquitin tapasszal, az nagyon jó volt. A stresszes időszakom ellenére munkában, egyáltalán nem voltak elvonási tüneteim, de a bőrt eléggé irritálja, főleg 1 hónap után, már nem tudtam hova ragasszam, így váltottam Nicorette rágóra.

Igazából az is jó volt, egyetlen bajom az volt, hogy anyagilag kb ugyanott voltam tapasszal ès rágóval mint napi 10-15 szál cigi.

Aztán márciusban váltottam nicorette spray-re. Ez eddig a legjobb, mert sokkal ritkábban használom, mint a rágót előtte, valahogy nem jut az ember eszébe. Kb napi 2-3x fújok, ha stresszesebb napom van, vagy buli van 4-5x. 150 fùjásra elég és 2500 körül van, így anyagilag nem érzem meg egyáltalán és talán a leszokásban is ez segített a legjobban, mert rágóból sokkal többet rágtam naponta(6-8-at).

A sprayt volt hogy el is felejtettem kivenni a táskámból egész hétvégén, hétfőn nyúltam újra érte munkában.

2019. júl. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem jó volt a tapasz... A spray nagyon égette a torkom és hányingerem volt tőle... A rágót pont ezért nem próbáltam
2019. aug. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!