Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elektromos cigi problémám...

Elektromos cigi problémám van, valaki segítene?

Figyelt kérdés

Tegnap megkaptam az elektromos cigimet, joyetech ego aio d22 xl.

Persze első használatkor mindjárt el is rontottam, mert írják, hogy a porlasztóba is kellett volna csepegtetni liquidet, ami elmaradt. Elkezdett szörcsögni, pattogni, "lőtte ki" a forró liquidet.

Keztem előről, tettem be új porlasztót, csepegtettem bele, mindent a leírás szerint csináltam, hagytam pihenni is. A tartályt is csak félig töltöttem liquiddel. Azután is ugyanúgy szörcsögött, pattogott és a fej is forrósodott, ahova a porlasztót kell tekerni. Mérgembe hagytam a francba. Kis idő múlva újra bekapcsoltam és szépen működött.

Ma reggel töltöttem rá megint liquidet és előjött ugyanaz, mint tegnap. Forrósodik, szörcsög és köpködi a liquidet. Mit csinálok rosszul???



2019. júl. 13. 09:08
1 2
 1/12 4p0r4 válasza:
100%

Nekem is így volt én is elfelejtettem a porlasztóba likidet tenni.

1. Szedd szét.

2. Takarítsd ki a koszt belőle (néha az újnál is van mert ki tudja meddig volt a polcon)

3. Szereld össze.

4. Várj egy fél órát.

5. Töltsd bele a likidet de a porlasztóba el ne felejtsd.


Vagy zárlatos is lehet.

2019. júl. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen vg-pg arányú liquidet raksz bele?
2019. júl. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi!


Szétszedtem, kitakarírottam, mindent kezdtem előről, ahol egy videóban láttam, mindent úgy csináltam. Most éppen jó, de hogy meddig? 🤷 Tegnap du is jó volt, de reggel csak annyit csináltam vele, hogy öntöttem hozzá liquidet és előjött a forrósodás és a köpködés. Kíváncsi leszek holnap milyen lesz.


Vivo USA mix-et tettem bele, 6mg-os.

Sajnos nem tudom milyen pg/vg arányú, ilyet kaptam a dohányboltba. Lehet, hogy ez lehet a ludas? Megmondom őszintén nagyon kezdő vagyok a dologba, annyit olvastam, hogy valakinek az volt a gond, hogy túl híg volt a liquid. Nem tudom ez mennyire hígnak számít. Esetleg tudsz/tudtok ajánlani jó liquidet?

2019. júl. 13. 18:20
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez alapján olyan 25 lehet benn a vg és kb 75 a pg, nagyon híg ez a lötty bele azért köpköd szerintem, jó lenne valamilyen 40/60 vagy 50/50es bele inkább.

2019. júl. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ohh, nagyon szépen köszönöm!! Akkor tényleg elég híg. Találtam is 50/50-est, kipróbálom, remélem tényleg ez volt a gond vele.

Köszi mégegyszer!

2019. júl. 13. 22:23
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz magad kevered alöttyödet.Majdnem tized-áron kijössz mint a boltival.
2019. júl. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam erre is. Tudsz abban segíteni, hogy hol lehet venni hozzá cuccost?
2019. júl. 21. 08:45
 8/12 anonim ***** válasza:

[link]


Én őket ajánlom, van előre bekevert nikotinos alaplevük, és szállítanak Magyarországra. Sok helyen csak úgy árulnak, hogy nikotinmentes alaplé, meg hozzá lehet nikotin boostert venni. Aromák közül én személy szerint (mindenkinek más a kedvenc) bármelyiket ajánlom amit itt lehet rendelni, bár az extreme,flavourwest és inawera aromákat nem próbáltam még.

2019. júl. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Húú, nagyon köszi!!

Még egy kérdés (bocsi, tényleg kezdő vagyok még 😅)

Akkor, ha rendelek mondjuk 110ml-s 6mg-os alaplevet, ahhoz választok bármilyen ízű aromát és így keverhetem?


Köszönöm szépen a segítséget és a tanácsot!

2019. júl. 21. 20:05
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát én úgy szoktam, hogy 110ml-s leveket rendelek, kimérek belőle 20 ml-t, így marad az üvegben 90ml, erre rátöltök 10 milis aromát, és így kapok 100ml 10%os levet keverésbe. Pár napot várni kell vele, néha rázogatni de nem lesz vele gond. A maradék 20ml alapleveket gyógyszertári üvegcsébe tartom és mikor össze jön ott is 100ml ( 5x 110-s alapléból ugye marad 5x20ml), akkor azt szintén bekeverem.
2019. júl. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!