Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a Davidoff és a Dunhill cigikről?

Figyelt kérdés
Marlboro goldot szívok,gondoltam kipróbálom ezt a 2 másik márkát is,mivel elég népszerűek.Szerintetek jobb az ízük ezeknek a cigiknek,mint a Marlboro cigiknek?Részletes kép/vélemény kéne.Esetleg ár,és az,hogy ha már Dunhillt vagy Davidoff-ot veszek akkor melyik változatuk éri meg (gold,kék,piros stb.)18/F

2019. júl. 17. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én Dunhill párti vagyok!abból is az arany dunhillt szeretem.
2019. júl. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
A Marlborosok általában nagyon elfogultak a márkával kapcsolatban, ami viszonylag érthető, az egész jó ár-érték arány meg a sajátos íz miatt, én személyesen Dunhill párti vagyok, a sötétkék Dunhill a kedvencem, nem annyira drága, azthiszem 1400 körül van, de nagyon jó íze van és a csomagolás is elegáns, jó kézbe venni. Davidoffból csak az aranyat próbáltam, az egy kicsit olcsóbb, de nekem nem jött be annyira.
2019. júl. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!