Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Munkahelyhez orvosi alkalmassá...

Munkahelyhez orvosi alkalmassági vizsgálatra kontaktlencsében vagy anélkül kell menni?

Figyelt kérdés
Nem emlékszem már mi a szokás. Ha a szemet mérik, akkor a natúr látásra kíváncsiak lencse nélkül, vagy a korrigált látásra lencsében?

2019. júl. 24. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lencsében. Ha vki szemüveges, kontaktlencsés, akkor abban kell, hogy jól lásson. Azt mindenki tudja, hogy pl én szemüveg nélkül vaksi vagyok, de ez nem érdekli az orvost. Szemüvegben látok? Igen. Akkor jó, vezethetek, dolgozhatok. Persze ha megkérdi tőled, akkor az igazat kell mondani!
2019. júl. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A korrigaltra kíváncsiak, úgy mint a jogsinal.
2019. júl. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ok köszi. Közben felhívtam a recis csajt is, ő is azt mondta h szerinte lencsébe menjek, aztán még mindig egyszerűbb azt ott kivenni, ha kéri a főorvosnő, mint berakni.
2019. júl. 24. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!