Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Megváltozott munkaképességű...

Már19nevetirtam kérdése:

Megváltozott munkaképességű lennék?

Figyelt kérdés

A problémám, hogy van egy daganat a térdembe amit nem lehet műteni mert biztos károsodna a térdem .

"igy tud még dolgozni valami mást ,ha megműtjük semmitse fog tudni".

A problémám az hogy tudok azért menni meg ilyenek..

Viszont nem nagy távokat ..jelenleg csak a buszmegállóig és boltba megyek és ettől már olyan szintű fájdalmam van hogy nem tudok menni többet.Nem a segélyek érdekelnek 23 vagyok dolgozni akarok es tudok is csak nem mindent ugye..

Most valami ülőmunkát keresek és tesztelem hogy bírom e ezeket a napiszintü dolgokat.Találtam egy munkát megváltozott munkaképességűeknek(ami jónak tünik),csak nem tudom hogy egyáltalán én annak számítok?! illetve kell e igényelni ehhez valami papirt is gondolom,hogy ezeket hogy/hol lehetne intézni?De ha valaki tudna ajanlani munkakat ilyen problémára ,azt is szivesen hallgatom:)

Hosszutávú célom hogy soförködjek amivel pénzt is tudok keresni..

De amig elérem ezt a célt addig keresek más munkát mert még nincs jogsim se :/



#munka #egészségügy #térdprobléma #Megváltozott munkaképességü munka
2019. júl. 26. 16:40
 1/5 A kérdező kommentje:

illetve HS betegsegem is van,amire szintén nincs gyogymod.

csak a mutét segit.

Ez minden nyaron a meleg hatasara kiujul,de ettol is lehet elni nem azert irtam, csak hatha ezis egy olyan dolog amitol vállalhatnék ilyen munkakat..

2019. júl. 26. 16:45
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem vagy megváltozott munkaképességű. Ahhoz orvosi bizottság elé kell menned és ők mondják ki, hogy milyen mértékben vagy egészségkárosodott. Viszont pénzt nem biztos, hogy fogsz kapni, mert ahhoz munkaviszony is kell.
2019. júl. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem érdekelnek a pénzbeli támogatások ,csak kifejezetten ehhez a munkához érdekelt ,hogy van e esélyem :/ de akkor nem vállalhatok ilyen munkat, ezekszerint.
2019. júl. 26. 17:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amíg tudsz menni, addig nem valószínű, hogy leszázalékolnak. Ha nem fogsz tudni járni, akkor majd igen.
2019. júl. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a valaszokat,jelenleg tudok menni ,de most csak akkor megyek el ha muszaj.Most fogom teszteleni hogy ha bejarok munkaba napiszinten plusz az altalanos dolgok bolt stb hogy fogom birni.Eddig ha csinaltam egy nagyobb "turat" ez max 1 km fajt a labam oké ,utana kétnapig nem csinaltam semmit es elmult a fajdalom,meglatjuk milesz..
2019. júl. 27. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!