Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Üzemi orvosnál mi történik?

Üzemi orvosnál mi történik?

Figyelt kérdés

Holnap megyek üzemi orvoshoz, gyakornok leszek egy irodában.

Mire kell számítanim, mit csinálnak?

Egy barátnőm azt mesélte csak látásvizsgálat és vérnyomásmérés van.

Nekem kontaklencsém van,de már nem látok olyan jól vele,erősebb kell. Ez baj?

Ezért nem fog sikerülni az orvosi vozsgálat és nem kezdhetem el a gyakornoki állást?

Illetve tüdőszűrést mindenképp csinálnak?

Annak a barátnőmnek nem volt.

Köszi!

19L



2019. júl. 31. 08:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Munkakörtől függ, hogy milyen vizsgálatok kellenek, van ahol vérvétel, tüdőszűrés is kell, de sok helyen elég a háziorvosi vizsgálat és pl. szemészeti vizsgálat is, főleg monitoros munkakörnél.
2019. júl. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Üzemorvosa válogatja (nem üzemi orvos). A mostani munkahelyemen vércukrot is mérnek, meg ekg-t csinálnak, az előző helyen helyben vizeletvizsgálat volt, hogy nem drogoztál e. Nagy általánosságban vérnoymás-látásvizsgálat, esetleg megkérik/megkérdezik a magasságod/súlyodat, feltesznek pár kérdést az egészségi állapotoddal kapcsolatban. Tüdőszűrést nekem nagyon rég nem csináltak üzemorvosnál. Attól, hogy picit rosszabbul látsz kontaktlencsével, még simán megadják az alkalmasságit, csak majd mondja az orvos, hogy azért menj el a közeljövőben szemészetre.
2019. júl. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi,már megvagyok. :)

Volt vérnyomásmérés és pár kérdés,enniy.

2019. júl. 31. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!