Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van itt esetleg valaki,...

Van itt esetleg valaki, akinek a gyermekének alvásmegvonásos EEG-t csináltak a zalaegerszegi kórházban?

Figyelt kérdés

Az is érdekelne, hogy már kórházakban hogy megy ez gyermekeknek, de elsősorban konkrétan a zalaegerszegire lennék kíváncsi.

Azt mondta a doktornő, hogy első nap bejelentkezünk osztályra, aznap éjfélig alhat a gyermek, másnap 11-kor EEG, aztán harmadik nap lehet hazamenni.

Nemrég kerültünk át a veszprémi kórházból, ahol annyi volt az alvásmegvonásos EEG, hogy kérték, hajnalban keltsem a gyerkőcöt, aztán mentünk, ott aludt a gyermek. Kicsit túlzásnak tartom a 3 napot egy fél órás vizsgalatért, ezért érdekelne, hogy hogy megy ez itt, illetve máshol, van-e esély a vizsgálat után haza menni, stb...



#EEG #alvásmegvonásos EEG #zalaegerszeg EEG
2019. aug. 5. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Túlzásnak tartod? Talán egy orvos majd jobban tudja, nem is értem miért kérdőjelezed meg az orvost. Kérdezd meg tőle, mivel indokolja. Gondolom nem mered megkérdezni, azért fröcsögsz itt.
2019. aug. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Te ostoba! Ki fröcsögg itt? :D

Egyszerű kérdést tettem fel.

Inkább menj és öleld meg a férjed, már ha van ilyen besavanyodott ostoba fejjel bárkid, ne itt próbálj okos lenni. :D

2019. aug. 9. 06:40
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok meleg, nyanya! Én legalább nem okoskodok, hanem ha orvos mond valamit, akkor azt csinálom, a gyerekem érdekében! Nem viccből mondta azt, aki mondta, hogy több napot kell ott lenni! Miért nem akkor kérdezted meg, szerinted honnan tudná bárki is, a ti esetetekben mi fog történni? Valakinek x ideig kell bent lenni, valakinek y ideig, minden vizsgálat más!

Igen buta lehetsz, ha ide irogatsz, ahelyett, hogy az orvossal beszéltél volna és neki tetted volna fel a kérdéseid, ki más lenne komptenesebb válaszolni, mint az orvos.. Remélem a gyereked nem lesz ilyen ostoba, mint te, nyanya.

2019. aug. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

:D te jó isten, micsoda barom vagy te.

Irogass nyugodtan, jókat nevetek az ostoba megnyilvánulásaidon. Mondjuk kicsit úgy érzem, a képzeleted szüleményének irogatsz. 🤷🏻😂 de jó muri olvasni az biztos!

Folytasd kérlek, hamar ennyire unatkozol, gondolom nincs se férjed, se kutyád se macskád, akinek mesélhetnél a gondolataidról.


Majd később visszanézek. ;)

2019. aug. 9. 11:11
 5/9 anonim ***** válasza:

Mint már írtam, férfi vagyok :)


Áruld el, mi a problémád, süt belőled a frusztráció! Esetleg csal a férjed? Mondjuk nem csodálom, elég gyenge a szókincsed, csak ezt tudod hajtogatni, hogy ostoba vagyok :)

Mégsem én kérek tanácsot itt a gyakorin, ha lenne gyerekem biztos nem itt kérdezősködnék.


:)

2019. aug. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igazad van, nem ostoba dolog olyan kérdésre válaszolni oda nem illőt, amiről fogalmad sincs. :D

Főleg, hogy TAPASZTALATOT kértem, nem véleményt, ítélkezést.

Szövegértésből, ha azt is mellé vesszük, hogy a meleg, mint kifejezés nem épp egyértelmű utalás a nemiségre, bármennyire is gondolod okosnak magad, hogy evvel próbálsz utalni bármire, kicsit még gyakolohatsz. Mondhatnám úgy is, értő olvasás, menj vissza első osztályba, a tanárnéni biztosan segít majd a 8 évesek közt. :)


Esetleg tudnál tapasztalatot megosztani, vagy csuda okosnak gondolod magad még mindig, hogy ideokoskodsz ítélkezni, az elcseszett életed kárpótlása gyanánt egy gyermekkel kapcsolatos kérdéshez, amelyben TAPASZTALATOT kérnek?

Hogy megnyugtassalak, igen, megkérdeztem ugyanezeket a doktortól is, de mivel ők csak az előírás szerinti protokollt adják elő, így (hangsúlyzom, ismét) TAPASZTALATokra lennék kíváncsi.

Esetleg leírjam, mit jelent maga a TAPASZTALAT szó? :)

2019. aug. 9. 15:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez esetben olyan tapasztalattal tudok szolgálni, ha ennyire biztos vagy abban, hogy tényleg csak protokoll a három nap, akkor ne maradjon ott a kisgyerek, felesleges plusz stressznek kitenni, de gondolom ebben egyetértünk. Én más helyzetben már mondtam ellent orvosnak, de csak akkor, amikor 100% biztos voltam benne, hogy a protokoll adja az irányt. Tudom, hogy jót akarsz a gyerekednek.
2019. aug. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vinném egerszegre. Elmont doktornő volt gondolom. Hagyjuk. Szöveg, marketing van, de tartalom.

Epilepszia gyanú? Akkor bp, vmelyik epilepszia centrum. Bethesda, Sote, Budai gyermekkórház.

2019. aug. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Írnál nekem bővebb választ? Akár privát üzenetben is.
2019. aug. 20. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!