Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha van időpontom egy orvoshoz...

Ha van időpontom egy orvoshoz már, de nem akarok hozzá menni akkor kérhetek egy másikhoz?

Figyelt kérdés

Kórházba kerültem 3 hete, wpw szindrómám van. A kórház kért időpontot egy szakrendelesre ahol megnézik hogy kell a katéteres ablacio. Utána kerestem, kerdeztem az orvosnak és senki nem állította hogy meggyógyította volna, viszont azt többen is hogy nagyobb bajt csinált mint volt több embernek. Most jól érzem már magam, tudok uralkodni a pulzusomon, tudok várni plussz időt egy profi orvosra. Kérdésem hogy elojegyezhetem magamat máshoz?!

20 L


2019. aug. 9. 17:15
 1/3 mkvenner válasza:
Ez még mindig egy szabad ország, ahhoz mész akihez akarsz, ha már az ember fizeti a TB-t kérdés, hogy vállal-e a másik orvos.
2019. aug. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%
Igen. Jogod van elutasítani bármilyen kezelést.
2019. aug. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
86%
Igen, de mondd le az előzőt
2019. aug. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!