Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen ortopédiát, ultrahangot...

Milyen ortopédiát, ultrahangot tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

TB-vel van esély rövid időn belül ultrahangot csináltatni? Magánorvosokat tudtok ajánlani?

(Boka sérüléséről van szó)



2019. aug. 13. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Te kezeled a bokasérülésedet? Mert akkor neked kell legjobban tudni a választ a kérdésedre!
2019. aug. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, voszont mivel kívülről semmi nem látható, így egy ultrahang lenne mindenképpen szükséges első körben
2019. aug. 13. 20:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt az orvos mondja meg, hogy milyen vizsgálat az első 😃

Menj be a kis taj kártyáddal vagy háziorvosi beutalóval ortopédia vagy traumatológia szakrendelésre, rendelési időben.

2019. aug. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És ha esetleg rtg kellene? Vagy MRI-t szeretne az orvos?
2019. aug. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Teljesen jogos amit írtok, nem írtam le, de én is nyilván ezzel kezdtem. Viszont sajnos a jelenlegi állapotok miatt majd' egy hónap várakozással kaptam időpontot. A célom ennek a rövidítése lenne, hogy valami ezalatt mégiscsak derüljön ki. Ha lenne TB támogatott lehetőség emberi időn belül én lennék a legboldogabb. Arról pedig szó sincs, hogy én önhatalmúlag a kezembe venném az egészet, csak jelenleg ezt tudom tenni. Egy korábbi rendelésnél is teljesen más területen dolgozó orvos látott el, ő is mondta, hogy nem tud egy bizonyos szintnél többet mindani.
2019. aug. 13. 22:24
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:

Az első mindig a röntgen, kivéve, ha egyértelműen lágyrész problémáról van szó, bár ilyenkor is kérnek röntgent 95%-ban.

Azért írták fentebb, hogy te látod-e el magad, mert úgy írtad, mint aki orvosilag eldönti mi kell neki, holott nem a te kompetenciád.

TB alapon, ha nem sürgős, akkor 1 hónap minimum sok helyen egy ultrahang vizsgálat előjegyzés.

Ha magánba mész, akkor persze sokkal kevesebb, csak az pénzbe kerül. Szerintem neten nézelődj hol néznek ízületi ultrahangokat, a weboldalon olvasd el a referenciákat, a dokik önéletrajzát és akkor te magad el tudod dönteni hová, kihez szeretnél menni.

2019. aug. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!