Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A Hepatitis B elleni oltást...

A Hepatitis B elleni oltást megkaphattam, ha 1993ban születtem?

Figyelt kérdés

Úgy tudom 1999-től kötelező 14 éves korban. Én 2007 ben voltam annyi, tehát akkor meg kellett kapnom, jól gondolom?

Bocsánat, de néhány helyen furcsán fogalmaztak, úgy is érthető hogy a 1999 után születettekre vonatkozik.


2019. aug. 15. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Oltási kiskönyvben kell megnézni benne kell lennie ha megkaptad.
2019. aug. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 92-es vagyok és kaptam. Szerintem felrenezted a dátumot, hogy mikor lett kötelező.
2019. aug. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Egyelőre nincs meg a kiskönyvem sajnos.


Több helyen is olvastam a '99 es évszámot. Ez lehet korrekt, hiszen Te is beleeshettél, hiszen 2006 ban voltál 14 éves. A kérdés az értelmezés miatt volt, hogy 99 -től minden 14 éves kort betöltött fiatal megkapja e vagy csak a 99 után születettek. Bár utóbbit hülyeségnek tartanám, hiszen akkor 2013 ban oltottak volna először...

2019. aug. 15. 10:03
 4/4 anonim ***** válasza:

90-ben születtem, biztosan megkaptam. Tehát te is.

Viszont nekem néztek ellenanyagszintet munkavállalás előtt, 2015-ben, és marhára nem voltam már védett, újra kellett oltani:D

2019. aug. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!