Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Rajtam kívül van itt még...

Árokpart kérdése:

Rajtam kívül van itt még olyan aki kórházban volt és utólag jön ki rajta a hatása és nehezen tudta feldolgozni?

Figyelt kérdés
2019. aug. 16. 22:36
 1/8 A kérdező kommentje:
Igen elfelejtettem írni, szerencsére nem pszichiátria meg idegosztály, meg hasonlók sima kórházi osztály.
2019. aug. 16. 22:38
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen hatása van egy sima kórházi benntartózkodásnak?
2019. aug. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy szerencsére nagyon gyorsan jobban lettem és utána már bezárva éreztem magam. Lelkileg viselt meg nagyon. Nem a dokik meg a nővérek, mert ők maximálisan szakmailag és emberség tekintetében is a legjobbat nyújtották, nem is gondoltam, hogy ilyen színvonalas a gyógyítás része. Ami lelkileg megviselt, hogy pont születésnapomon voltam bent és nem tudtam internetezni, Facebook-on ismerőseimmel, szeretteimmel a kapcsolatot tartani. Helyesebben közeli hozzátartozóim természetesen jöttek, de nagyon hiányzott, hogy nem tudtam a többiekkel a közösségi oldalon kommunikálni. Illetve, hogy nagyon szűkre szabottak a szabadidő eltöltései mikor nincsenek éppen vizsgálatok. Szívesen kimentem volna kórházon kívűl kb. 1 órára civil ruhába sétálni, pl venni egy ásványvizet, vagy csak emberekkel találkozni, látni egy fát, virágot a szép napsütést stb. Nagyon zártak a kórházak és ez elég baj.
2019. aug. 16. 23:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig voltál bent?
2019. aug. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
1 hét és 2 nap. A szülinapomra rá 1 hétre engedtek haza délután.
2019. aug. 16. 23:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy megviselt, de egy hét az kutyafüle. Gondolj bele, vannak, akik hónapokig bent senyvednek, mekkora happy lehet nekik, ha még szülinap, karácsony, húsvét is bele esik ebbe az időszakba.
2019. aug. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Milyen betegséggel lehet bent lenni folyamatosan hónapokig?
2019. aug. 18. 08:53
 8/8 anonim ***** válasza:

-leukémia

-rák

Például.

2019. aug. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!