Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Édesanyám tud kérni nekem...

Sm's girl kérdése:

Édesanyám tud kérni nekem beutalót ha én nem vagyok ott?

Figyelt kérdés
Szakrendelésre kellene elmennem a kórházba labor beutalóért de én dolgozom és nem nagyon tudom megoldani hogy elmenjek.Ha édesanyám elmegy az orvosi javaslatommal amin rajta van hogy mi kell, ki adják neki a beutalómat?

2019. aug. 17. 08:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én háziorvosom simán kiadja anyukámnak és a tesómnak is a beutalókat és a recepteket is.
2019. aug. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen a háziorvossal nincs is baj, csak most egy olyan szakrendelésről kéne a beutaló ahol még csak nem is voltunk/voltam.
2019. aug. 17. 09:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát esetleg beszélj vele előtte telefonon hogy kellene a beutaló telefonon eltudod mondani hogy miért és hogy anyukád menne be érte mert te sajnos dolgozol. Szerintem így tuti odaadja.
2019. aug. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Okes, koszi☺️
2019. aug. 17. 10:49
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hívd fel őket, anyukádnak írj egy meghatalmazást. Van ahol lazán kezelik, de sok helyen nem adnak ki bizalmas adatokat tartalmazó dokumentumokat (megjegyzem, hogy tilos is) másnak. Meghatalmazással több esély van rá.
2019. aug. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, ma volt anyukám és szerencsére minden gond nélkül kiadták neki is, a TAJ kártyámat vitte!
2019. aug. 21. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!