Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A pszichiátrián tudják titkosí...

A pszichiátrián tudják titkosítani, hogy ott jártam? (időpontot kértem, receptet adtak stb. )

Figyelt kérdés
Szeretnék tb-s pszichiátriai rendelésre menni, de van ismerősöm az egészségügyben, aki intéz néha nekem ezt-azt (vérkép kérése és hasonlók), nem akarom, hogy a mevemet

2019. aug. 23. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet kitörölni a központi rendszerből.
2019. aug. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szóval nem akarom, hogy a nevemet beírva rögtön kidobja neki a szoftver, hogy hova járok. Nem tudom, pontosan milyen hozzáférése van, de elméletileg ugye mindennek nyoma marad, amihez TAJ-szám kell.
2019. aug. 23. 23:05
 3/8 A kérdező kommentje:
23:04, akkor jól érzem, hogy ezt most nagyon besz.ptam?
2019. aug. 23. 23:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Nemtudom h van e ugyfelkapud. Ha nincs erdemes csinaltatni. Ha van akkor pedig ott van az eeszt. Ott elvileg belehet allitani h ki katja es ki nem. Nev szerint is. Hasznalati utasitas is van hozza. Ha ott tiltod legalabb azt nem latja mit irtal rolad....de bemtudom h ha letiltod o latja e masik rendszerbe vgy nem? De qmugy meg ne szegyeld h felkeresel szakembert.
2019. aug. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi, ennek utánanézek!

én nem szégyellném, csak ha kiderül, abból bizony botrány lesz (ez biztos), és nincs erőm az ignoranciához és az érvénytelenítéshez már.

2019. aug. 23. 23:40
 6/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Hát elvileg automatikusan mindenki csak azt látja amihez hozzáférése is van, de ez intézmény függő.

EESZT-hez meg amúgy is igazolnia kell magát, szóval ahhoz macera hozzáférni, nálunk ehhez amúgy is csak orvosok férnek hozzá személyivel.

Titkosítani nem tudnak amúgy semmilyen szakrendelésen.

2019. aug. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
van bármi esély rá akkor, hogy megúszom a lebukást? privátban írok bővebben, ha pontosabb adatok kellenek a válaszhoz
2019. aug. 24. 10:52
 8/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Mivel nem tudom, hogy milyen hozzáférése van az illetőnek, nem lehet megmondani, hogy mit fog rólad tudni. Egy viszont biztos, mégpedig, hogy ha hozzá is akar férni az adataidhoz, ahhoz direktben kell rákeresni, automatikusan nem fog neki megjelenni.
2019. aug. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!