Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 28-àn reggel 7-re érkeztem...

Roses Gery kérdése:

28-àn reggel 7-re érkeztem fess műtétre Szegedre. Du 15-órakkor még ott űltem az àgyszélén. Semmi műtét, vàlasz hogy mikor vagy miért nem.16-óra éhezés, szomjazàs és 8-óra vàrakozàs utàn feladtam. Közöltem hogy tàvozok! Kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
2019. aug. 29. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy talán kicsit türelmesebbnek kellene lenni. Nyilván nem azért tolódott a műtéted, mert az orvosok strandra mentek munka helyett, hanem azért, mert mondjuk az előtted lévő műtétek elhúzódtak vagy bejött egy sürgős eset.

Távozás helyett csak annyit kellett volna megtudakolnod, hogy mi a helyzet. Azért azt nehezen hiszem el, hogy odamész valamelyik dolgozóhoz, megkérdezed, hogy miért kell még mindig várnod, ő meg szó nélkül továbbmegy...

2019. aug. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egy csütörtöki napon reggel 7 re érkeztem műtétre.

11 kor közölték,az altató orvosnak el kellett mennie.

Péntek délben haza küldtek . Vasárnap este 6 ra vissza

Aztán hétfőn csak meg volt .

2019. aug. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez is szép történet!Nem így kellene működnie ennek szerintem!
2019. aug. 30. 00:33
 4/9 anonim ***** válasza:

Csak a szokásos ügymenet.

Nem is érdemes dél előtt odaállítani.

2019. aug. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ypszilon1980 ***** válasza:

Nem így kéne működnie, de így működik sajnos.

Az, hogy téged berendelnek reggel 7-re a kórházba, az nem jelenti azt, hogy akkor lesz a műtét állami szektorban. Lehet, hogy csak délután kerülsz sorra. Sokszor aznap még a műtéti sorrend változhat, így tolódhat a műtéted is akár órákat. Persze ez nem normális és egy beteggel ezt nem igazán jó megcsinálni. Szerintem jól csináltad, csak az a kérdés most, hogy akkor mikor lesz a műtét és ugyanoda visszamersz-e menni máskor.

2019. aug. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ők kérték hogy reggel 7-re legyek ott.Sajnos én nem làtok bele ezekbe a dolgokba mert nem voltam még soha semmi műtéten stb.
2019. aug. 31. 06:51
 7/9 A kérdező kommentje:
Ypszilon1980.Nem is tudom mit vàrtam igazàn:-)Oké hogy változhat stb,de legalàbb mondták volna.Az nem vàlasz hogy hamarosan.Oda nem fogok vissza menni.De viszont körűltekintőbb leszek akàrhovà is megyek.
2019. aug. 31. 07:14
 8/9 Ypszilon1980 ***** válasza:

Igen, persze ők kérik és mindenkit berendelnek akik aznapi műtétesek, aztán várnak és amikor sorra kerülnek, akkor mehet a dolog.

A nővérek nem minden esetben tudják a műtéti sorrendet vagy menetet, nekik is szólnak, hogy mikor készítsék elő a beteget a műtétre.

2019. aug. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenkit egy időpontra rendelnek, had várjo a szerencsétlen, úgyis ráér. Minimális szervezőkézségük sincs, de az akarat sincs meg hozzá persze.
2019. aug. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!