Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Megtudhatnám hogy milyen...

Megtudhatnám hogy milyen betegségben szenved a kisfiam 2 évesen?

Figyelt kérdés

Amit most felsorolok az mind alacsony értékű volt a leletben:

hematokrit,mch, kreatinin, ferritin, gamma gt IgG, IgA


Ami magas volt: Trombocita, limfocita


Segítsetek légyszi!!!!!


2010. júl. 14. 15:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
22%

Miért nem egy orvost kérdezel meg?? Itt kérdezni,és várni a választ,hogy mi lehet a baja a gyerekednek???Te jó ég!!

Itt mindenki csak tippelni fog tudni.

2010. júl. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Orvoshoz nem ártana elvinni szerencsétlen gyereket. De valószínűleg valamilyen felszívódási zavara lesz.
2010. júl. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Itt kérdezd meg: [link]
2010. júl. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Persze tudom, csak ma jöttek meg az eredmények, doki meg csak holnap délután lesz. Azért tettem fel ide a kérdést hátha valaki tud valami okosat mondani és minél előbb tudnám kezelni a helyzetet!!!
2010. júl. 14. 15:47
 5/16 anonim ***** válasza:

"hátha valaki tud valami okosat mondani és minél előbb tudnám kezelni a helyzetet!!!"

MI VAN???? Egy bizonytalan diagnózisra amit egy valószínmű,hogy nem képzett gyerekorvos mondott akarod kezelni a gyerekedet???NE MÁR!!!Ez komoly??? És ha valaki azt írja,hogy "szerintem cukros"akkor inzulint adsz neki vagy mi??

Miért nem lehet megvárnia doki beszédét..Addig is inkább babusgasd,jásztál a gyermekeddel..Rá érsz az orvos előtt kombinálni,kezelni a helyzetet...

2010. júl. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Számít, hogy milyen mértékű az eltérés. A tünetek is számítanak. Az sincs kizárva, hogy további vizsgálatok kellenek majd. Ha aggódsz akkor hívd fel a gyerekorvost otthon, kérdezd meg. Délután négyig, "köteles" fogadni. Ő ismeri a gyerkőcöt. Nekünk volt már, hogy azonnal ismételni kellett a vérvételt, annyira rossz lett. Szerintem hívd fel telefonon az orvosotokat, a jó gyerekorvos nem haragszik ám a zargatásért..
2010. júl. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Istenem!!!

Nem úgy kezelném a helyzetet hogy mindenféle gyógyszert adnék neki! Hanem, esetleg utána járok a betegségnek.

Amúgy szerintem nem cukorbetegség lesz!

Szerintem pajzsmiriggyel van gond!

2010. júl. 14. 16:02
 8/16 A kérdező kommentje:

Ancimanci!

Köszönöm a válaszodat!

Nem tudom miért kell egyből lebaszni a másikat!

Miért nem lehet normális választ adni mint amit Ancimanci is adott!!!

Én csak féltem a kisfiamat mert ez a trombocita szó hát nem tudom mit jelent de remélem nem sok köze van a trombózishoz!!!

2010. júl. 14. 16:05
 9/16 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. A magas trombocita és limfocita valamilyen gyulladásra, fertőzésre utal, lehet az egy egyszerű bőrgyulladás, vagy bármi. Nagyon gyakran emelkedett, nem kell aggódni. Alacsony hematokrit, ferritin azt jelzi, hogy valami miatt kevés vas jut a szervezetébe, a vasraktára valamennyire ki van merülve. Ezt több minden okozhatja, legegyszerűbb példája, ha nem eszik húst. IgA és IgG szintén a védekezésben játszik szerepet, IgA hiány lehet veleszületett is. Mennyire magasak az értékek? Mik a tünetei, miért kellett vérvételt csináltatni?
2010. júl. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Küldök egy linket.Ezen az oldalon megmagyarázzák,mi mit jelent a laboratóriumi leleten.Szerintem itt megtalálod,amit keresel.


[link]

2010. júl. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!