Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hány kiló / milyen testtömegin...

Hány kiló / milyen testtömegindex felett végeznek testsúlycsökkentő műtétet?

Figyelt kérdés
Gondolok itt bármire, gyomorszűkítés, bypass, stb. Vagy nincs ilyen jellegű korlátozás? Milyen mértékű elhízás esetén ajánlott a műtét?

2019. szept. 11. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pénzért bármikor megcsinálják, bár nyilván azért tesz javaslatokat az orvos. Azt nem tudom, hogy TB-re lehet-e, és azt mikortól csinálják.
2019. szept. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Bármire azért ne gondoljál, mert pl a bypass az szívműtét, és semmi köze a túlsúlyhoz.
2019. szept. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nyilván gyomor-bypassra gondoltam, de igazad van, pontosíthattam volna.
2019. szept. 11. 12:52
 4/7 anarchy666 ***** válasza:
Alapesetben nem csinálnak ilyet. Ha hosszútávon rendesen betartott diétával, testmozgással (+kövérséget okozó betegségek kizárása) sem sikerül a fogyás akkor szokott felmerülni a lehetősége. Magán egészségügyben lehet megcsinálják valódi indikáció nélkül is.
2019. szept. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem. Viszont ez akkor ez jelentheti azt, hogy az ilyesmit elvégzik TB-re?
2019. szept. 11. 16:07
 6/7 anarchy666 ***** válasza:
61%
Szerintem nagyon indikált esetben igen. De biztosra nem tudom momdani, az orvosodat kell megkérdezned róla.
2019. szept. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszaid! Mindenképp meg fogom kérdezni.
2019. szept. 11. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!