Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egészségügyi ellátások

A kérdés

Kórházi beutaló Budapesten?

Szeretnék a SOTE 2 endokrinológiára elmenni kivizsgálásra, mivel ez a munkahelyemtől csak 5 percre van, és valószínűleg gyakran kell majd kontrollra járnom (pajzsmirigy alulműködésre gyanakszom). Beutalóköteles, viszont Budapesten nincs háziorvosom, sem ideiglenes lakcímem. A vidéki háziorvosom tudtommal nem adhat Pestre beutalót.

Ha bemegyek az albérletemhez tartozó háziorvos rendelésére (XIV. kerület), ő tud kiállítani nekem a SOTE-re beutalót, vagy ő is csak a kerülethez tartozó kórházba, esetemben ha jól gondolom az Uzsokiba?

Keress kérdéseket hasonló témákban: beutaló, Budapest, SOTE

szept. 11. 20:34  Privát üzenet  

A válasz
Ypszilon1980 nevű felhasználó válasza:

Adhat oda is beutalót, ha ez országosan fogad betegeket, de úgy tudom, hogy igen.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont szept. 12. 15:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol lehet Budapesten beutaló nélkül tüdőszűrésre menni?
Vidéki állandó lakcímmel végeznek nekem tüdőszűrést Budapesten?
Van olyan hely Budapesten, ahol tüdőszűrésre nem kell beutaló?
Budapesten 40 év alatti személyként munkavállalás miatt tüdőszűrésre lenne szükségem. Lehetséges beutaló nélkül bejutni szűrésre, akár költségtérítés ellenében?
Vidéki lakcímmel szeretnék Budapesten tüdőszűrést csináltatni orvosi vizsgálathoz. Hívtam a 16. kerületit, azt mondták orvosi beutaló nélkül felejtsem el. Tényleg nem lehet...
Budapesten körzeti orvosi beutaló kell a szemészethez, vagy csak időpontot kell kérni, vagy azt se, csak odamenni?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egészségügyi ellátások rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!