Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha a háziorvosomtól kérek...

Ha a háziorvosomtól kérek beutalót EKG-ra és vérvételre a helyi kórházba (Péterfy), vajon kb mennyi idő múlva kapok időpontot?

Figyelt kérdés
Elég sürgősek lennének a vizsgálatok, de félek, hogy csak hetek múlva mehetnék, illetve igazából nincs tapasztalatom ezzel kapcsolatban, csak kicsit pesszimistán állok a dologhoz.Másik kérdés: kb mikor kapok eredményt, és hogy kapom meg, a háziorvihoz juttatják el, vagy nekem kell bemennem érte? Érdemesebb elmenni inkább egy magánklinikára?
2019. szept. 15. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
EKG-re nem kell időpont, a vérvételt is lehet sürgősre kérni, akkor másnap megvan.
2019. szept. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nemrég voltam vérvételen, nem kellett időpont, az eredményt küldték a saját email címemre, vagy a háziorvosnak is. Aznap.
2019. szept. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szépen reggel odamész a rendelőintézeti vérvételi laborba, és másnap vagy te odamész a leletért, vagy továbbítják a háziorvosodhoz.
2019. szept. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
EKG re sajnos kell időpont .Még kórházi betegként sem azonnal hívtak be .Ott ültek az időpontra jöttek is .
2019. szept. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Akinek nem kell időpont nem tudom milyen szerencsés helyen lakik, ahol azonnal megcsinálják, nálunk kell időpontot kérni és minimum másfél hetet kell várni, pedig 2 helyen is van labor. Az eredmény másnapra kész, a háziorvos meg tudja nézni a számítógépben.
2019. szept. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!