Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pesti lakcímkártya nélkül, de...

Pesti lakcímkártya nélkül, de Budapesten belül hol tudok tüdőszűrőt csinálni?

Figyelt kérdés
Munkához van szükséges érvényes tüdőszűrőre, ám még legalább másfél hónapig nem tudom intézni, hogy a lakcímkártyámon legyen pesti cím, pedig itt lakok már. Melyik magánklinikát ajánlanátok, ahol max 4000 Ft-ért ezt meg tudom csinálni?

2019. szept. 28. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért nem tudod intézni? Ha munkád van, 1 nap szabi, vagy kérsz melóhelynek orvosi igazolást és akkor TB-re, (fizetésbe szívod meg, jóval kevesebbet kapsz aznapra).


Ha meg sulizol (a meló mellett, vannak ilyen esti gimik, mittudomén), akkor anyud/apud írjon egy igazolást(x napot a szülő is igazolhat - tudom, keveset)

2019. szept. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha munkához szükséges, akkor elvileg az üzemorvosi vizsgálaton kéne kapnod beutalót.


4000 Ft-ért sehol nem csinálják meg, kb. duplájától indul (pl. Affidea), de itt elvileg csak 5000 (nincs személyes tapasztalatom): [link]

2019. szept. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

XIII. kerület, Jász utca 84-88.

Tel.: 320-18-72

(Tahi-Jász sarok, a patak parton.)

A szűrés díja: 1700 Ft.

Lelet elvihető két munkanap múlva. A leletért érte kell jönni, elküldeni nem tudjuk, de más is átveheti.

Lakcímkártya, TAJ szükséges.

2019. szept. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy addig egyáltalán nem tudok kezdeni, ameddig nincs ez meg. Suli mellett dolgoznék, albérletbe vagyok csak a tulaj nem az országban lakik, lakcímkártyát meg csak akkor tudom intézni, ha ő is itt lesz. Lakcímkártya meg gondolom pesti kellene a nem magán jellegű tüdőszűrésekre, ez itt a probléma.
2019. szept. 28. 21:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindegy mi van a lakcímkártyádon, akkor is megszűrünk a XIII. kerületben! Csak hozd el, a tajszámoddal együtt!

Gyere nyugodtan! 8-13-ig, és 14 - 18.30-ig.

Időpont foglalás nem kell, csak gyere el nyitvatartási időben.

2019. szept. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Még mindig az előző vagyok...

Betöltötted a 18-at? Mert ha még nem, szülői beleegyező nyilatkozat, és beutaló is szükséges.

De ha már elmúltál 18 éves, csak a lakcímkártya és a TAJ kell. Nem baj, ha vidékre szól a lakcímkártya.

2019. szept. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na ezt nem tudtam, hogy a vidéki is jó, az érvényes lakcímkártya alatt arra gondoltam, hogy pestinek kell lennie. Természetesen elmúltam 18. Köszönöm szépen a válaszokat, nagyon sokat segítettetek :)
2019. szept. 29. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!