Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mikor fogják megküldeni a...

Mikor fogják megküldeni a széklet eredményem, ha már egy hete bevittem?

Figyelt kérdés
Munkába álláshoz kellene és Győrben a Synlabhoz kellett bevinnem. Előző hét hétfőn leadtam és kedden fizettem be személyesen. Mivel az én költségem ez így nem kértem számlát. Azt mondták csütre kész és elküldik az üzemorvosnak, aki majd hívni fog. Mivel nem hívott, ezért felhívtam és azt mondta nem küldték még el. A Synlabot is hívtam, de csak központi számot találtam, ami Pesten van. Azt mondták úton van postázzák és péntekre max hétfőre ide fog érkezni. De a postás még mindig nem hozta. Munkahely azt mondta várjuk meg aztán telefonáljak. Most ilyenkor mi a teendő? Várjak a postásra, vagy hívjam fel a Synlabot megint?
2019. okt. 1. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan zargasd őket.
2019. okt. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen munka ez, hogy ilyen eredmény kell?
2019. okt. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van győri telefonszám is.

2019. okt. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!