Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Műtét előtt egy szem frontint...

Műtét előtt egy szem frontint miért adnak?

Figyelt kérdés

Epeholyag eltávolító műtetem lesz, a műtét reggelen egy szem frontint fogok kapni, a mutethez altatnak.


Miért adjak a gyógyszert? Mi a jelentősége?


Mennyi idő után ürül ki a szervezetből? Szoptatok, az altatóorvossal már beszéltem, azt tudom, hogy az altatashoz használt szerek után mikor szoptathatok (fejhetek), a frontint egyelőre nem tudtam megkérdezni. Nyilván megteszem majd, de szetetnek azért informálódni, mert mist ezen izgulok,


2019. okt. 5. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A Frontin sokkal gyengébb, mint az altatáshoz használt szerek. Nincs nagy jelentősége, azért adják, hogy kevésbé izgulj műtét előtt. Ha nem akarod, akkor ne vedd be! Nem befolyásolja sem az altatást, sem a műtét kimenetelét, ha nem veszed be.
2019. okt. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ellazítanak vele, alprazolam felezési ideje 6-12 óra, kérdés, hogy ez az altatáshoz képest mennyi.

"A Frontin tabletta hatóanyaga, az alprazolam egy triazolo-benzodiazepin típusú vegyület, amely szorongásoldó, nyugtató-altató, izomlazító és görcsgátló hatással rendelkezik.

Az alprazolam kis mennyiségben jelenik meg az anyatejben. A gyógyszer alkalmazása alatt nem ajánlott szoptatni."

2019. okt. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem izgulok persze, ott majd lehet, hogy fogok.


Koszonom a választ.

2019. okt. 5. 22:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért adnak, mert az emberek idegesek a műtét előtt. kb. 40 óra alatt ürül ki.
2019. okt. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!