Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pszichiáter, illetve neurológi...

Semmi, szinte por.. kérdése:

Pszichiáter, illetve neurológia beutalót is a háziorvos ad?

Figyelt kérdés
Augusztus végèn volt egy durva lázas vírusbetegségem, ami közben elkapott a halálfélelem és egy hipohander szorongás és félelem egy bizonyos betegségtől. Azóta sem tudtam legyőzni ezt a félelmet, és erősen szorongok, nyugtalanúl, megszakításokkal alszom keveset. A lábam görcsös, gyenge vagyok, és rángnak az izmaim. Ezért szeretnék egy neurológiai vizsgálatot hogy tényleges fizikai betegség kizárható legyen, illetve egy pszichiáterhez fordulni a problémával, mert úgy érzem lassan nem vagyok képes legyőzni a szorongást. Mindezekre a sima háziorvosom ad beutalót? Ha megkaptam a beutalót azzal mi lesz a teendőm? Gondolom sokáig kellesz várnom, ezért akarom minél előbb igényelni.

2019. okt. 13. 17:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Neurológiára kell beutaló, pszichiátriára nem. Időpontot kell kérni.
2019. okt. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!