Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Láttam ahogy műtöttek, vagy...

Láttam ahogy műtöttek, vagy képzelődtem?

Figyelt kérdés

Nem foglalkoztatott különösebben a kérdés eddig, de most, hogy egy hozzám közelálló személyt műtöttek, műtétje után megkérdeztem tőle, hogy Te is láttad, ahogy műtöttek? El volt képedve, hogy miért kellett volna?

Bár az én sztorim körülbelül 16 éves, ugyanis 3 évesen volt a vakbélműtétem, és igen, emlékszem rá azóta, pedig kicsi voltam, régen is volt..

Bevittek a kórházba, ott mindenféle vizsgálatok után a számra húztak egy virágillatú maszkot és be aludtam, de láttam fekvő szemszögből (mintha a szemeimmel) az orvosokat, kék ruhában, hajháló, maszk, kesztyű.. és ott mászkáltak eszközökkel a kezükben.

Hallottam már sok olyant, hogy amikor operálják az embert, kiszáll testből stb stb, de ez nem olyan volt. Van valakinek tapasztalata ilyen?

Vagy esetleg valaki aki választ adna, mit láttam? Láthattam e?



2019. okt. 15. 09:47
 1/1 Gombanyo12 ***** válasza:

Elképzelhető.Valami hasonlón én is átmentem.Ennek is már cirka 50 éve. 14 évesen egy gyógyszertől olyan allergiás rohamot kaptam, hogy "csőre" töltött injekcióval érkezett

az orvos. Ezt akkor még nem tudtam. Eszméletlen voltam.

Viszont az érzés és a látvány megmaradt az agyamban, hogy az orvost és anyámat látom felülről, az asztalnál egymással szemben ülve ahogy beszélgetnek. Testetlenül, felettük lebegve láttam és hallottam őket.

2019. okt. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!