Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Elfognak tavolitani egy...

Elfognak tavolitani egy anyajegyet a szemoldokomnel, nagyon csunya lesz a heg?

Figyelt kérdés

Az a doki fogja csinalni aki egyezer a labamrol is leszedett egyet (akkor orvos kerte,most esztetikai okokbol szedetem le) es annak igaz 5-6 eve de annyira szepen csinalta hogy megse talalom mar a nyomat.

Most viszont ugye a szemoldokomnel van, azert is szedetem le mert igy nem birom szepen egyformara kiszedni a szemoldokom. Egyaltalan nem nagy anyajegsrol vwn szo csak erdekelne hogy annak akinek mar szedtek ott le, nagyon csunya lett a heg? illetve, szemoldokom fog noni a helyere ? vagy kiszedi a szortuszoket is?



2019. okt. 16. 07:04
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Kérdezd meg az orvost.

Én sokszor voltam kozmetológián, és csak egy orvosban csalódtam, vissza is fogom kérni a pénzt, mert hegek maradtak olyan beavatkozásnál, ahol nem maradhatnának, és más orvostól soha nem is maradt. Szóval olyan orvossal, akinek nem ismerem a munkáját, nem az arcomon végeztetném az első beavatkozást...

2019. okt. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
irtam hogy ő csinalta a labamon is
2019. okt. 16. 07:19
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
A lábadon azért kérte, hogy esetleg ne alakuljon ki valami melanóma, mert ott az nagyon rizikós. A szemöldöködnél a seb nagyon szépen begyógyul, pár hét múlva a heg is alig fog látszani. Tapasztalatból írom, mivel a feleségemnek az arcát így műtötték. Most, pár év után, már nagyítóval is háromszor kell megnézni, hogy egyszer vegyél valamit észre.
2019. okt. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy gusztustalan már-már bibircsók a jobb szemöldököm külső oldalán.

Már a szemöldökszőröm is átnőtt rajta. Képzelheted hogyan nézett ki...

Nekem lézerrel szedte le egy szemész-plasztikai sebész dokinő.

Nem tudom ez számít-e, hiszen a lézer az lézer, a heg az heg, mindegy ki csinálja szerintem.

Na, de a lényeg, hogy semmi nyoma nem maradt. Az arc vérbő, ott az ilyen sebek szépen gyógyulnak.

A dokinő mondta, hogy az anyajeggyel együtt kiégetett szemöldökrész helyére lehet tetováltatni is.

Na ettől totál kiakadtam, mert undorítónak tartom a tetkós szemöldököt.

Szerencsére a hegbe újra visszanőtt a szemöldökszőr. Ami szinte hihetetlen, hogyan lehet, de így történt.

Se heg nem maradt, se kopasz rész.

Nyugi!!!

2019. okt. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
2: Akkor nem félnék, jó lesz, ha ugyanazt a módszert hazsnálja. Különben sebészeti vagy kozmetológiai módszerrel veszi le, vágja vagy égeti?
2019. okt. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sebészeti, mármint technikailag meg van határozva, meddig mehet az ép szövetbe.

Az már plasztikai rész, hogy mennyire finom a keze, az ép szövetet roncsolja-e vagy ilyesmi.

2019. okt. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

sebeszeti uton szedi :) de en is ettol tartok,hogy nem fog oda noni a szemoldokszorom :( de naaagyon jo ezeket a pozitiv jelzeseket olvasni!:) megy mindenkinek a zold kesz, koszonom,hogy megosztottatok! Persze johetnek meg velemenyek.

Egyebkent azert is megyek hozza, mert a labamrol is nagyon szepen eltunt a heg nyoma, szoval bizok benne nagyon, full idegenhez nem is mernek...

Azt szeretnem még megkerdezni, hogy akinek csinaltak szemoldoknel; varratszedesig mennyi ido telt el?

2019. okt. 16. 08:14
 8/9 anonim ***** válasza:

Én vagyok a bibircsókos szemöldökös.

Nekem lézerrel égette le. Egy kb. fél centi átmérőjű sekély kis lyuk lett, de nem varrta.

Az szépen behegedt és nyoma sem maradt.

Gondolom nem volt mélyen az alapja, pedig kifele gusztustalan borsónyi vagy nagyobb is volt.

2019. okt. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha sebészeti úton távolítja el, akkor a heg mentén biztos nem fog szőr nőni. Maga a heg szépen fog gyógyulni.
2019. okt. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!