Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nyakon érzet csomóval, gomboca...

Nyakon érzet csomóval, gombocal, hova kell fordulni kivizsgáltatni?

Figyelt kérdés

Segítsetek iszonyatosan be vagyok tojva , daganat van a nyakamban, pontosabban a csukjás izmom felett kicsivel !i !

Konrétan kitudom tapintani.

A kerületi szakrendelőmbe , hol tudom ezt kivizsgáltatni ?

Ha nincs patológia szövettant hol tudok kérni?

Vagy nyaki röntgen vagy Fül-orr gégészetre menjek?


NAGYON FÉLEK , NEM AKAROK MEGHALNI, idő előtt :(



2019. okt. 19. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Először is menj el háziorvoshoz.

A testünk minden pontja tele van nyirokcsomókkal.

Ha a szervezetedben valami féle gyulladás van akkor ezek megduzzadhatnak akár nem is kicsit.

Neked nem feltétlen kell bármit is érezned a gyulladásból. Ha nincs is feltűnő tünete, akkor is dolgozik a szervezeted a támadás ellen. Ha nagyobb a baj, akkor már neked is feltűnnek a tünetek.


A családodban volt valaha daganatos megbetegedés?

Ha nem, kétlem hogy neked kellene ettől tartani.


Nyugodj szépen meg, menj el háziorvoshoz, és ő továbbítja feléd a további információkat/teendőket.


Jobbulást!

2019. okt. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első körben haziorvos, ő majd ad beutalot ahova kell. Ne gondolj rögtön a legrosszabbra, lehet hogy csak valami gyulladas.
2019. okt. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Most éppen elkaptam apámtól egy ilyen meghűlés szerű betegséget, de én csak köszürülöm a torkom mert kapar viszket belül.Ez este felerősődik.


AZÉRT IS RETTEGEK ,mert a nagymamánál mos derült ki, hogy hasnyálmirigy rákja van...

2019. okt. 19. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!