Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mikor lehet ujra fogathuzatni? L

Mikor lehet ujra fogathuzatni? L

Figyelt kérdés
Most penteken huzattam egy fogat a szajsebeszeten. Viszont van egy masik fogam ami iszonyatosan fáj, alig tudok ragni.. fogorvos mondta hogy azt ki kell huzni. Mikor mehetek ujra? Vagy ugy kerdem, hany napnak kell eltelni hogy ujra fogat lehessen huzni?
2019. okt. 21. 09:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem egy hetet mondott tavaly a doki ott.

Bölcsesség fogamat húzták ki bal oldalon de a jobboldalon is fájt. Mondta kihúzhatjuk mind kettőt de számoljak vele, hogy akkor nehezen tudok enni majd pár napig mert mind a kettő oldalon lesz egy "seb". Így abba maradtunk csak az egyiket húzza ki és egy hét múlva a másikat.

De volt egy néni akinek több fogat is kihúztak akkor.

Szerintem kihuzathatod a másikat ezen a héten.

2019. okt. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Két bölcsességfogamat egyszerre húzták ki, mondjuk egészségesek voltak


Amúgy miért huzatod ki? Megmenteni nem lehet?

2019. okt. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1, 2!

Koszi a valaszokat. Nekem marciusba huztak 1 bolcsessegfogamat. Ez nem az volt amit most penteken huzattam.

2! Nem, elvileg nem lehet megmenteni, mivel a fognak a fele torott le.

2019. okt. 21. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!