Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A nyaki nyirokcsomó gyulladás/...

A nyaki nyirokcsomó gyulladás/duzzanat meddig marad fenn ha már elmúlt a betegség ami okozhatta?

Figyelt kérdés

Apátmtól elkaptam vamalmi influenza szerűséget, de csak annyi volt a bajom 1,2 hétig, hogy erősen köhögtem este , viszketett a torkom . De a betegség 2. felében szerdán már szinte elúlt a köhögés , de szombaton meg észrevettem a jobb oldalon a nyakamban egy kicsi üvegolyó méretű gombocót.

Ennek egy hete, nem múlt el és mintha nőt volna még egy vagy sok kicsi apró.

Voltam háziorvosnál de ő azt mondta csak akkor menjek ezzel szakemberhez ha 1 hónapig fenn áll vagy nagyobbodik ...

De én parázom nem e komolyabb dologról van e szó...


Valaki akinek volt hasonló baja vagy ugyanilyenje, meddig tartott amíg ez a kis nyirokcsomó duzzanat elmúlt ?


Nyugtassatok meg, hogy 1 hét alatt nem múlik azért ez el vagy szarjak le mindent és menjek fülorr gégére vagy hova kell ezzel menni?



2019. okt. 26. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:

"Voltam háziorvosnál de ő azt mondta csak akkor menjek ezzel szakemberhez ha 1 hónapig fenn áll vagy nagyobbodik"


Teljesen igaza van a háziorvosnak. Egy hónapig nem kell semmit csinálni.

2019. okt. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:

Én elmennék szakorvoshoz.

Lehet ott még utána hónapokig is, meg lehet, hogy el sem múlik többet, de hát előre ki tudja, hogy az miért van még ott.

Sok betegség jellemző tünete lehet amúgy influenza-szerű.

2019. okt. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Melyik, milyen szakorvoshoz? Ezt kérdezem ...
2019. okt. 29. 20:58
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:

Fül-Orr-Gége

Belgyógyászat

Endokrinológia


valamelyik

2019. okt. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!