Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Létezik, hogy a fogszabályzó...

Létezik, hogy a fogszabályzó levételekor túlcsiszolják a fogat?

Figyelt kérdés
Most vették le a fogszabályzót 2 fogamról. A levétel után kb. 20 percig csiszolta a fogamat. (Gondolom a ragasztót szette le) Eleinte nem is fájt, de egy ponton hirtelen belenyilalt a fájdalom. Ezután gyorsan abba is hagyta, és hát elég érdekes fejet vágott. Ez csak akkor tűnt fel, amikor hazaértem, és a tükörben láttam, hogy az érintett fogam egy "csúcsa" olyan rózsaszín, mint amikor letörik a fog. Fontos megjegyezni, hogy ez nem egy sima brekett volt, hanem egy a teljes fogat körbeölelő "gyűrű" amihez az egész fogat beragasztózták.

2019. okt. 28. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nemhiszem. De ezek után a leszedések után mindig adnak egy azthiszem Elmex gélt ami segít a fogzománc ujraépítésében vagy valami ilyesmi. Nekem legalábbis adtak mikor brekettet, gyűrűt szedtek le.

Használd

2019. okt. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha kétséged van, akkor nézesd meg mielőbb egy másik fogorvossal.

Apámnak magán fogorvos húzta ki a rossz melletti, tökéletes fogát, én azóta bármit elképzelhetőnek tartok, ha fogorvosi bénázásról van szó.

2019. okt. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor elhagyja a szájukat, egy hopp, ez megszaladt mondat. Ha ez nem volt, nincs baj.
2019. okt. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!