Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Megrázott az áram. Mit csinaljak?

Megrázott az áram. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ugy negy oraval ezelott megrazott a 220 utana kicsit imbolyogtam szedelegtem furcsan ereztam magam. Sokszor jarok azota pisilni kb felorankent. Mas panaszom nincsen. Erdemes bemenni korhazba egy ekgra ?

2019. nov. 2. 21:15
1 2
 1/11 anonim válasza:
52%

Mindenképpen menj el orvoshoz!


Remélem nem lesz bajod.

Jobbulást :)

2019. nov. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Andizsuzsi ***** válasza:
70%
Sürgősségi, mindenképpen.
2019. nov. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 b1812567 ***** válasza:
71%

Nem részletezted, hogyan történt, de mindenképp menj be az ügyeletre / sürgősségire, vagy hívd a mentőket, ügyeletet.

Nem csak a szív működését zavarhatja meg egy áramütés, de számos más káros hatást okozhat a körülményektől függően.


Mivel tünetei is vannak, mindenképp nézzen meg orvos! Nem hétfőn, hanem mielőbb.

2019. nov. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
nagyon gyorsan orvoshoz, ha ilyen tüneteid vannak azóta!
2019. nov. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben sbo-ra kell menni és elméletileg meg kell figyelniük 24 órán át, mert jelentkezhet halálos ritmuszavar.
2019. nov. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
EKG! Azonnal! Ez nem vicc! Kapnod kell véralvadás gátlót ma! Mivel egy rögöt kiválthat!
2019. nov. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
De hogy ilyenkor miért nem orvost kérdeztek meg arról, hogy mi a teendő, miért a Gyakorin imbolyogtok, azt sosem fogom megérteni. Végül is csak az életetek a tét, miért ne döntsenek róla mások.
2019. nov. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22%
Semmi ok aggodalomra, ráadásul nem is tudni, hogy hol rázott meg ill. a test melyik vonalában ment át az áram rajtad és azóta is életben vagy, sőt nyelvtanilag pontosan fogalmazol...
2019. nov. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Megrázott az áram és a gyk-n kérsz tanácsot?Menj a kórházba!Tudom nem jó ott lenni,de jobb megelőzni a bajt.
2019. nov. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
94%
6-os vagyok. Komolyan mondom nem fogok választ adni már senkinek, mert most is 0%-ban hasznos és leviszik a százalékaimat....2 ismerősöm járt így az elmúlt 5 hónapban, hogy megrázta az áram. Azonnal EKG volt neki, aztán kapott vérelvadas gátlót. Nem a kisujjamból szoptam és valami tahó lepontoz. Akkor nem itt kell kérdezősködni.
2019. nov. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!