Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Náthásan is altatnak?

Náthásan is altatnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 25 éves vagyok. P3-as lett a cytologia eredményem. A nőgyógyászom azt javasolta hogy tegyük rendbe a méhszájamat. November 14-én lesz a műtétem. De előtte 11-én mennem kell az Anaesthesiológushoz megbeszélni vele mindent, megmutatni neki a kért vizsgálati eredményeket. Olyan kérdésem lenne hogy ha megvagyok fázva, akkor náthásan is altatnak? Nem nagy műtét, egy napos sebészeti beavatkozás. Én mégis félek, sosem altattak még el, és ami miatt ettől félek az az, hogy pitvarfibrillációm van. Szóval emiatt nagyon félek az altatástól. Köszönöm a segítséget.
2019. nov. 4. 07:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem valószínű
2019. nov. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sürgős, életmentő műtét esetén igen.

De tervezett műtét esetén nem fognak meg műteni, ha kicsit is beteg vagy

El lesz halasztva a műtét abban az esetben. 11 még messze van, ha csak nátha, el fog múlni addig.

2019. nov. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!