Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit kell tennem pontosan, ha...

Mit kell tennem pontosan, ha meg akarom tudni a vércsoportomat?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy vérvétellel vagy véradással lehet megtudni, de ha én nem készülök semmilyen műtétre, és terhes sem vagyok, csak egyszerűen szeretném tudni akkor mit kell tennem? Kell valami beutaló? Ha igen, milyen orvostól kell kérjek? Valamint ez pénzbe kerül, vagy állja a TB? És bárhol levehetik a vért ( pl. ahova járok vérvételre ) ?

Egyébként azért nem tudom, mert se édesanyám se édesapám nem emlékszik rá. Anya még a sajátját sem tudja. Apa tudja, ő 0-s. Előkerestük az anyakönyvi kivonatomat is, de azon nincs feltüntetve.

16/l



2019. nov. 5. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak úgy ok nélkül ezt nem fogják megcsinálni.

Beutalóval lehet menni a laborba ,ezt meg szakrendelőben írják meg . Állitólag nagy a költség vonzata .

2019. nov. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Kismamakent a háziorvos írt beutalot, utána a verellatoba kellett menni az eredményért, TB tamogatta! Szerintem csak simán beszéld meg a haziorvossal és Ő majd elmondja, hogy megy ennek a menete! :)
2019. nov. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Vicc, hogy 2019-ben nem tudják/tudhatják az emberek a vércsoportjukat. Én se tudom.
2019. nov. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Keress rá, pénzért több helyen megcsinálják.

pl. [link]


vagy:

[link]

2019. nov. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Műtét, baleset esetén minden esetben megnézik. Semmi hátrányt nem jelent, ha valaki nem tudja, ráadásul sehol nem fogadják el bemondasra vagy ilyen-olyan papírt lobogtatva. Fél perc alatt meg tudják állapítani.
2019. nov. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!