Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit csináljak, ha olyan a...

Mit csináljak, ha olyan a háziorvoson, hogy nagyon betegen is szemétkedik és elzavar?

Figyelt kérdés

Egyszer kerültem így kórházba miatta.

Most úgy vagyok, hogy nem tudok annyira beteg lenni, hogy odamenjek. Mert a vlbetegség ahhoz képest semmi, amit csinál... Kiröhög, beszól, flegmázik, elzvarahogy nincs bajod, menj pszichológushoz. Meg kinyerít, nem csukja be az ajtót, mikor f~lmeztelenre kell vetkőzni.

De ez sem megoldás... Oké, hogy van amit ki lehet bírni, de arra van, hogy ha panaszod van, segítsen! Meg az előzőből kiinfulva, komoly panaszoknál azért ez sem megoldás, bár ott tartok, hogyha nagy a baj, úgyis mentőt hívnak. Meg egy évbe max. egyszer járnék ott. De itt sírok....


2019. nov. 5. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Valahogy menj át másik háziorvoshoz! Ez nem játék! Neked is jobb lenne!
2019. nov. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Válts házi orvost .
2019. nov. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Mármint 2 éve kerültem kórházba miatta, mert hetekig nem vette komolyan a nagyon komoly tüneteimet, vérvételt sem kért, előtte csinálta ezeket. Azóta nem voltam orvosnál, szerencsére egy 39.6 fokos lázat nem számítva, csak nátha, meg hasmenés volt párszor.


De ez sem megoldás, akkor az egész egészségügy értelmét veszti. Minaz, hogy ha nem segít, de még bánt... Tévedni lehet, de nem még beléd rúg egyet, meg emberhez méltatlanul viselkedik.

2019. nov. 5. 20:50
 4/10 A kérdező kommentje:

Mi több, azt is megkaptam, hogy bolond vagyok, mikor mondtam, hogy nem, akkor "de igen". Meg azt akarta nekem bemagyarázni, hogy biztos éheztetem magam... Amikor kiröhögött és drogosnak!!!! nevezett, akkor becsaptam magam mögött az ajtót... Ez nagyon beteg, ilyen a világon nincs, esküszöm. Érted, aki ara van, hogy meggyógyítson, nem kicsináljon, meg tönkretegyen, közben meg az egészséged, meg az idegrendszered megy tönkre, mert amivel kellene nem foglalkozik és egy alap vérvételből kiderülne, vagy csak szimplán kiírna... Az ilyenhez nem szabad odamenni, a saját érdekedben. Erre írtam, hogy nem lehet olyan beteg senki. Bár belehalni sem akarok semmi, 2 éve majdnem sikerült.


Agybeteg a nő, komolyan. Az ilyennek szerintem az egészségügyben sincs helye. Mazochista meg nem vagyok.


Vidéken nincs másik, városon meg próbálkoztam, de azt mondta, sok a betege.

2019. nov. 5. 21:01
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
háziorvos váltás és jelzed az ügyet a betegjogi képviselőnek
2019. nov. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
Nem túl hihető történet. Egyébként keress mást, probléma megoldva.
2019. nov. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Pedig igaz... Ezeket a baromságait, be is írta a kartonba, meg hogy lógok... Szeretném megtudni, miket pontosan, de nem lehet megtekinteni, nála legalábbis.


Igen, keresek mást mihamarabb, mert ha az életemen múlna rajta se mennék ida, meg akkor ott a kórház, sürgősségi, fül-orr-gégészet. Nem tudnának nekem annyit fizetni. Modt azon gondolkodom, hogy elmondomv akit megkérdezek, hogy mi van és mi lesz, ha meg lebetegszem és hátha megszán.... Mert ez így nem állapot, oké, hogy nem oszotgat kamu igazolásokat, de betegen se mehetsz el? Felér egy kínzással, akkor meg nincs értelme, mert azért mész, hogy neked jobb legyen, vagy nem vagy munkaképes.


Sajnos ez az orvos ilyen, velem, de mással is. Nulla a tudása, ez komoly, mádoktól is amit hallottam... Utálja az embereket, utál emberekkel foglalkozni és akkor lenne elégedett, ha mondjuk 5 évente egyszer keresnéd fel, de jobb lenne, ha akkor sem és üres lenne a rendelő.

2019. nov. 5. 23:13
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja és nem jártam hozzá kamuzni, nem azért cdinálja, betegen se mertem odamenni, nem hogy úgy, hogy semmi bajom. Bár nála sosem lehet elég beteg lenni, hogy megfeleljen. Ha elájultál se jó, meg elküldött vele pszichomókushoz... Ez még korábban volt..
2019. nov. 5. 23:20
 9/10 anonim ***** válasza:

Minden rendelőben ki kell írni a körzet betegjogi képviselőjének a nevét és elérhetőségét.

Ha ellátás helyett, közben gyanúsítgat, sérteget,

gúnyolódik, megaláz, az nagyon súlyos etikai vétség.

Akár be is perelhetnéd.

Ráadásul, ha még kémiai vizsgálatra sem küld el a kérésed ellenére, akkor az azt jelenti, hogy megtagadja az ellátásodat.

2019. nov. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos ez volt.
2019. nov. 6. 04:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!