Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » EHIC kártyát mindenki igényelh...

EHIC kártyát mindenki igényelhet? (Anglia, EU-s egészségbiztosítás)

Figyelt kérdés

Angliában élek, és elvileg ez a rendszer a BREXIT után is megmaradhat.

19 éves vagyok, lassan 20 és kint járok egyetemre. Ezesetben igényelhetek? Az oldalon nem térnek ki külön az egyetemistákra, csak arra hogy 19 éves korú diákok..

Vagy ez mindenkinek jár? Megigényelhetem? Háziorvoshoz be vagyok itt regisztrálva.



2019. nov. 8. 17:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és van letelepedési engedélyem is, amit 5 év utáni kint tartózkodás után lehet igényelni. Feltételezem akkor minden további nélkül igényelhetem az EHIC-et, és használhatom is, ugye? Elég sokat járok Magyarországra is, TB-m meg nincs.
2019. nov. 8. 17:58
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen minden további nélkül. Csak kitöltöd az adatokat és küldik is. Teljesen ingyenes. Nyugodtan igényeld meg. Üdv egy másik angliai.
2019. nov. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi 🤗
2019. nov. 8. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!