Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kémiával kapcsolatos munkák?...

Kémiával kapcsolatos munkák? Gyógyszerésztudományi? Többi lent!

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a kémiát, a bioszt is, de főleg a kémia keltette fel az érdeklődésemet. Nagyon sokáig azon az állásponton voltam, hogy nem szeretnék egyetemre menni, és annyira még most sem, mert nagyon nem megy nekem az, hogy órákig csak üljek és magoljak valamit. Viszont felkeltette az érdeklődésemet a gyógyszerésztudományi kar, csak nem tudom hogy mennyire nekem való. Matekból és fizikából nagyon nem vagyok jó, matekból helenleg hármas, fizikából tavaly majdnem megbuktam, most kettes vagyok. Így mehetek gyógyszerésztudományira? Vagy milyen kémiára épülő szakok vannak még? Esetleg főiskola? Köszönöm előre is a segítséget. Amúgy tizedikes vagyok.
2019. nov. 10. 15:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Vegyészmérnök, biomérnök, laboratóriumi analitikus.
2019. nov. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!