Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Másik tapasztalja ezt, hogy...

Másik tapasztalja ezt, hogy az orvosok, egészégügyi dolgozók többsége (tisztelet a kivételnek) bunkó, lekezelő, nem akar segíteni és úgy bánik az berrel, mint a kapcaronggyal?

Figyelt kérdés

Meg mi az, hogy oda merészeltél menni. Utána meg megy az, hogy hát előbb kellett volna j{nni, meg megeleőzhető penne, meg milyen fontosak a szűrővizsgálatok.


Max. ha van pénzed, hogy magánban csinálhatod. De az, hogy úgy bánnak veled, mint ha nem is ember lennél, az mindennek a legalja. Azt meg meg sem merem említeni, hogy azért lennének, hogy segítsenek... Túl nagy elvárás.


2019. nov. 10. 19:56
 1/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
67%

Mert sok keseredett és idióta dolgozik ilyen helyen, nem tisztelik a betegeket és nem tudják megérteni azt, hogy a beteg mikor odamegy, eleve egy stressz helyzetben van, a tájékoztatás hiánya amit a beteg nem kap meg sok helyen, sokkal nagyobb károkat tud okozni, mint az, hogy kiokosítsuk, ez még egy plusz teher. Nem tudhatod első látásra, hogy ő miért most jött, nem tudhatod, hogy miért idejött, ki küldte és miért, mennyi előző vizsgálata volt, ami kudarcba fulladt, vagy hány orvos hajtotta el azzal, hogy nincs problémája.

Vannak, akik ezeket a helyzeteket nem tudják kezelni megfelelően.

2019. nov. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De konkrétan nem is az a céljuk, hogy beteg az ember és meggyógyítsák, vagy segítsenek rajta, vagy bármi...
2019. nov. 10. 22:16
 3/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
42%

Mondjuk azért ez nem így van.

Több része van ennnek is, leginkább ami ebbe beleszól, az a pénz. Ha egy adott intézetnek nincs pénze fejleszteni, akkor megette a fene. Amíg a megbeszéléseken a pelenka az egyik legfőbb probléma, addig mit várunk egy hosszadalmas gyógyítástól? Vagy nincs kemós szer éppen amikorra megy a beteg kezelésre és hazaküldik.

És vannak a 30—40 éve szakmában dolgozók, akiket nem lehet tanítani és nem képesek új módszereket, technikákat befogadni, leginkább ők azok, akik a betegnek nem mondanak semmit, nem lehet tőlük kérdezni, és emiatt a beteg csalódott, nem tudja mi történik vele és ez elindít egy olyan lavinát, ami a kérdésben szerepel.

2019. nov. 11. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én konkrétan az itteni gyerekorvosról írok, az még nelerúg egyet az emberbe..
2019. nov. 11. 08:43
 5/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
65%
Az sajnálatos, de csak annyit tudsz tenni, hogy váltasz.
2019. nov. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

"Én konkrétan az itteni gyerekorvosról írok"


És ebből arra a következtetésre jutottál, hogy az orvosok, egészségügyi dolgozók többsége ilyen. Hát nem, én még nem találkoztam olyan orvossal, egészségügyi dolgozóval, aki bunkó lett volna velem vagy lekezelő, vagy ne akart volna segíteni.

2019. nov. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Utolsó válaszolóval karöltve én is ugyanezt mondom. Nem igazán tapasztaltam én még sehol ezt a fajta negatív hozzáállást, ami a kérdésben szerepel. Pedig aztán már megfordultam jó pár e.ü.-i intézményben.
2019. nov. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem csak ez az egy, szerencsére vannak normálisak is, többségében. Nem csak vele, meg nem rossz a moderom, mindenkivel kedves vagyok, de fiatal és csendes vagyok és ezt ki is használják...

Nővér rabolt kia kórházban. Majdnem meghaltam, mert elzavart a has iorvos, hogy kamuzom és vegyek inkább terhességi tesztetm...

2019. nov. 11. 18:51
 9/10 anonim válasza:
62%
Én igen az összes tbs orvosnál a Dunántúlon legyen bármilyen szakorvos vagy háziorvos. Bpen dolgozók kevésbé szemetek de nagyonbtrehányak, lusták
2019. nov. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
42%

Kérdező említettem már, hogy pszichiátrián lenne a helyed?


A gyerekorvosod helyében meg már rég feljelentettelek volna becsületsértésért, habár gondolom élőben két mondatot nem mersz a szemébe mondani.



A kérdező napi rendszerességgel tesz fel valamu hülye EÜ-ellenes kérdést, és mindig az a konklúzió, hogy a volt gyermekorvosa egy szemétláda.

2019. dec. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!