Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha fogadok a szülésre orvost,...

Ha fogadok a szülésre orvost, nem kellene megadnia a mobilszámát?

Figyelt kérdés
Alapvetően szimpatikus, de akárhányszor felvetem a telefonszám témakört, azt mondja, hogy hívjam az asszisztensét vagy menjek be a kórházba, ha sürgősebb a dolog. Az asszisztens persze általában nem veszi fel, tehát marad a kórház, ha kicsit is bizonytalan vagyok. Ezért ti fizetnétek, vagy ez nem normális? Nincs már időm orvost váltani, azt meg nem szeretném, ha ügyeletesnél kellene szülnöm, mert a többség jó orvos, de azért van egy-kettő, akit el kell kerülni.

2019. nov. 12. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Most gondolj bele: van 10 kismamája (vagy több). Valamiben bizonytalan vagy, hívod. Mikor?

Lehet, hogy nappali rendelés után éjszaka ügyelt, másnap éjszaka megy vissza, nappal szeretné aludni pár órát. Erre két kismama felhívja, csak mert sok a gyomorsav, vagy rájött a hányinger...

Így vezessen le szülést?

2019. nov. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

egyrészt, százezreket hagyok nála, úgy gondolom, ennyi beleférne. valószínűleg nem hívnám, de sokat számítana, a biztonságérzet, hogy szükség esetén elérném. nyilván nem vagyok olyan hülye, hogy gyomorsav miatt felhívom, hanem ha bizonytalan vagyok benne, hogy csak jóslófájás vagy beindult-e a szülés meg ilyesmi. ha szabin van vagy ügyelt, halkítsa le a telefont. vagy használjon 2 SIM kártyát..

másrészt, sok ismerősömtől azt hallottam, hogy közvetlen számot kaptak és bármikor hívhatták az orvosukat.

2019. nov. 12. 17:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy te nem vagy hülye, de más esetleg igen...

Elvárom, mert százezreket hagysz nála. De gondolom, azt is elvárod, hogy amikor te fogsz szülni, kipihent legyen. Ugyanígy elvárja ugyanezt a többi kismama is, aki nála szül.

2019. nov. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Telefonba mit mondjon? Vizsgálat nélkül hogy mondja meg, hogy jósló vagy nem? Van olyan, aki nem szereti, ha egyfolytában a parás kismamák hívogatják mindenféle baromsággal, és ez valahol érthető is. Ha bajod van, úgy se fogja telón keresztül megoldani, be kell menni a kórházba és kész.
2019. nov. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mursi ***** válasza:
figyu, kérd el a címét, azt biztos megadja...
2021. febr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!