Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tegnap volt abortuszom (mielőt...

Tegnap volt abortuszom (mielőtt elitelnetek elveteltem és nem szivodott fel teljesen) és mutet végén felkeltem/felebresztettek. Mi tortenhetett? (lent részletesen)

Figyelt kérdés
Mindenki aki előttem volt úgy toltak ki őket hogy aludtak meg, és sok mindenre nem emlekszek, csak arra, hogy meg fent voltam a műtő asztalon (nem neztem le ,és sok minden kimaradt) csak arra emlekszek hogy sírtam és orditottam hogy faj és segítsenek... 2 vagy 3 orvos korbeallt és nyugtatott és fogta a kezem meg simogatta a fejem, de az orvos utána semmit sem mondott mikor bejött hozzam csak kérdezte hogy jól vagyok e és mire emlekszek ... tudom hülye kérdés, hogy mi történhetett, de érdekelne valakivel történt e már hasonló és hogy létezik e az hogy mutet végén felebresztenek, vagy rosszul altattak el?

2019. nov. 13. 19:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
* és meg arra emlékszem hogy mikor felebredtem kérdezgették hogy “hall engem” meg más kérdéseket de már nem emlekszek
2019. nov. 13. 19:09
 2/12 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá.
2019. nov. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az orvosom nem mond semmit
2019. nov. 13. 21:41
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Valószínűleg rosszul altattak és magadhoz tertel.Az orvos meg azért nem mondja meg mert perelhetsz érte , amúgy vigyázz mert lehet hogy ez a trauma bereked a tudat alattidba és később gondjaid lesznek.
2019. nov. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%
Ja és részvétem .
2019. nov. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Mindenkit felébresztenek műtét után, csak aztán vissza is alszik a beteg, azért tűnik úgy, hogy még nem ébredt fel. Ekkor még nagyon kába mindenki, és vagy emlékszik rá, hogy felébresztették, vagy nem. És az is természetes, hogy közvetlenül a műtét után fájdalmat érzel. Nem hinném, hogy bármi baj történt. Ez így szokott lenni.
2019. nov. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#4 és válaszoló , azóta folyton a fejemben van, mikor ott sírok és ordítok
2019. nov. 14. 11:44
 8/12 anonim ***** válasza:
Dehogy altattak rosszul. Egyáltalán mi az, hogy "rosszul altattak el"? Baromság. Mindenki kábán ébred, és bizony van, aki ordítva meg sírva.
2019. nov. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Lehet , nem hatott ugy az altato. Melyik korhazban voltal?

Kaptal elotte infuziot? Betartottad h nem iszol elotte fel nappal?

2019. nov. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért ha nem tudsz megszabadulni ettől az emléktő beszélgess el róla valakivel vagy ha tudsz akkor pszichológussal.
2019. nov. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!