Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Orvosok miért nem hiszik el,...

Orvosok miért nem hiszik el, hogy a nyugtató elvonási tünetek hónapokig is eltarthatnak?

Figyelt kérdés

Vagy miért nem olvasnak utána? Külföldi tájékoztató oldalakon le van írva, hogy ez egy hosszú folyamat. Olyan fárasztó, hogy nekem kell győzködni az orvosokat, miközben ez az ő szakmájuk. Már a 4.-től hallom, hogy " Á, ez már nem az elvonás!"

Ha én el tudom olvasni pl Prof. Heather Ashton oldalait, akkor a magyar orvosok miéret nem??



#továbbképzés #elvonási-tünetek
2019. nov. 19. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Azt szokták mondani, hogy az orvosok sikereit zengi a nagyvilág, kudarcaikat elfedik a temetők hantjai.


Ezért.


Normális orvos - mondom: orvos - pontosan tudja, hogy létezik elvonási tünet, hogy melyik nyugtató hatása mikorra ürül ki a szervezetből, és mit jelent pl.a hosszútávú gyógyszerezés esetén a megvonási tünet. Csak hát ehhez orvosnak is kell lenni, nem csak annak öltözni.

2019. nov. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Más az elvonási tünet tartama, és más a függőséggel való megbirkózás várható ideje. Szerintem te kevered ezt a kettőt.
2019. nov. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem nem keverem, benne vagyok. De zöldet kaptál.
2019. nov. 19. 21:43
 4/4 anonim válasza:
Mert pénz kapnak ha olyan gyógyszert írnak fel amiért az orcoslátogatóktól pénzt kapnak. OrvosoknK csak a pénz számít a beteg nem
2019. nov. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!