Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van még valakinek valamilyen...

Van még valakinek valamilyen ötlete?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és tiszta pattanás. Kelet-Magyarország összes komolyabb bőrgyógyászánál voltam,mindegyik mást mondott, de kiugróan jó eredmények nem lettek,gyógyszert szedtem, nagyjából 10 féle kenőcsöt kipróbáltam, még vese és nagyvérkép vizsgálaton is voltam de,még mindig ugyanolyan ragyás vagyok,mint 15-16 évesen.

Kínomba fordultam hozzátok, kérlek ajánljatok valami gyógymódot erre az egészre, (házipraktika,gyógyszer,kenőcs) bármi

Hátha van még valami amiről nem hallottam



2019. nov. 20. 19:05
 1/3 A kérdező kommentje:

Ja igen, azt kihagytam h olajosmagvakat nem eszek, (ami állítólag előhozza ezeket)És nem is pattanások hanem "aknék" aki hasonló cipőben jár/járt vágja mi ez.

Tényleg bízom bennetek bármilyen ötletet vagy neked bevált módszert meghallgatok!

2019. nov. 20. 19:10
 2/3 anonim ***** válasza:

Lány, vagy fiú vagy?

Életmód, táplálkozás?

Lehetőleg olajmentes étrend. Zsír, vagy vaj. Margarin ne legyen!

Tehéntej lehetőleg ne legyen. Ha szereted, növényi tej, vagy kecsketej.

2019. nov. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Fiú, kb olyan 75kg

Sajnos dohányzom de ki hiszi,ki nem elég ritkán olyan havi 1 doboz

Átlagosan eszem, tejterméket ritkán fogyasztok

2019. nov. 21. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!