Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tényleg igaz, hogy az öregek...

Tényleg igaz, hogy az öregek ellátása rosszabb mint a fiatalokè?

Figyelt kérdés
Azt mondják sokan, hogy az öregeket a kórházakban nem veszik komolyan, nem foglalkoznak úgy velük ahogy kellene. Nem kapjàk meg vagy csak hiànyosan a nekik szükséges kezeléseket. Vagy ez csak egy újabb rosszindulatú szóbeszéd, abból a cèlból, hogy lehessen Orbánozni egy jót?

2019. nov. 23. 08:41
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
kamu a egész nagymamám pár honapja került korházba tüdögyuszival. mindennel el volt látva teljes körü volt a kiszolgálás.mondjuk szét is baztam volna a fejüket. itt csak az állapotokkal van gond nem az ellátásal.
2019. nov. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy már megint egy rosszindulatú pletyka amivel megint lehet egy jót Orbánozni. Erre vártam megerősítést.
2019. nov. 23. 08:51
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Egyáltalán nem igaz. Nyilván van az az eset, amikor nincs mit tenni, de a hozzátartozó csodát vár..
2019. nov. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Igen is, nem is. Effektíve ez nem direkt van így, tehát magát az ellátást egy kórházban ugyanúgy megkapja. A gond akkor van, ha olyan kezelés kell, ami költséges és mivel idős, nem sok esélye van a gyógyulásra, ilyenkor nem kapja meg. Ezt lehet úgy értelmezni, hogy nem látják el megfelelően, de ez csak ilyen túlgondolása a dolgoknak.
2019. nov. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyi igaz, hogy a kemót nem kapják meg.
2019. nov. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 árokpart ***** válasza:
100%
Utolsó már hogyne kapnák meg az más kérdés, hogy sajnos azzal szinte egyik beteg sem megy sokra, sőt megrövidíti azt amit még az életéből élvezhet. Egyszer kaptam olyan vérnyomáscsökkentőt amitől összevissza hánytam. Aztán szerencsére kicserélték egy másikra. Ha a régi maradt volna meg akkor már inkább egy kicsit legyen magasabb gondoltam élek ameddig élek, de amilyen mellékhatása annak volt az minden lett volna csak nem élet.
2019. nov. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jól látod, uccsó. A kemo olyan, mintha hazajöne a gyereked vérző fejjel, és még jól meg is vernéd, amiért ilyen ügyetlen volt. Mindazonáltal valóban úgy van, hogy 65 év felett nem írják ki.

Azt is kevesen tudják, hgy 2014-ben kivették az alkotmányból az egészséghez való jogot, vagyis az ingyenes egészségügyi ellátást. Most már adó formájában fizeted a hozzájárulást, cserébe kapsz valamit. Mint a rendőrség, vagy tűzoltóság esetében.

2019. nov. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!