Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mitől lehet hasmenésem? (sos...

Mitől lehet hasmenésem? (sos lent)

Figyelt kérdés
Hajnalban kezdődött fel 2 kor, be görcsölt a hasam, kimentem wc re, hasmenésem volt, most ebedeztem, rá fel órára hasmenés de már nem olyan híg, meg most már nem görcsölt a hasam, tegnap este virslit ettem, piros aranyat, nem tudom össze függhet e a kettő de ebédre kolbászt ettem lila hagymával, el telhetett az epém? Éjjel volt egy kis hányingerem is, holnapra pedig házibulit rendeztem most mit csináljak? Epe lehet vagy valami vírus?
2019. dec. 30. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet valamit elkaptál, de az is lehet csak a piros aranyat nem bírta most a gyomrod. Egyél könnyű dolgokat ma és , ha van szén tablettád szedj be belőle.
2019. dec. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos széntablettám nincs :/ de lázam sincs, nem fáj semmim, nem tudom össze függésbe lehet e azzal hogy mostanában sokat idegeskedtem,
2019. dec. 30. 13:08
 3/8 A kérdező kommentje:
Egy nő miatt, éjjel nappal gyomoridegem volt,
2019. dec. 30. 13:09
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy most jön ki?
2019. dec. 30. 13:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Az lehet , hogy az idegtől. Ha ma már nem megy a hasad többször, szerintem nem lesz baj!
2019. dec. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Híg és a puha között volt valahol a széklet
2019. dec. 30. 15:03
 7/8 anonim ***** válasza:
nem volt lejárva a virsli?
2019. dec. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nekem ízlett :D most teat iszom, kekszet eszem, remélem holnapra nem lessz semmi
2019. dec. 30. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!