Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyibe kerül egy anyajegy...

Mennyibe kerül egy anyajegy leszedetése plasztikai sebésznél?

Figyelt kérdés

Van 1 nagyon csúnya anyajegyem a mellkasomon, ami problémás hely a gyógyulás szempontjából (vékony bőr és egyebek), de a fő szempontom, hogy több bőrgyógyász szava ellenére is folyamatosan attól félek, hogy melanoma, ezért le szeretném szedetni minél előbb.

Sajnos alapból elég anyajegyes vagyok, az arcomon is vannak, de azok egyáltalán nem ilyen csúnyák, az összes pici. Viszont arra gondoltam, hogy ha már a mellkasomon levő rondaságot leszedetem, akkor már az arcomon és kezemen levők nagy részét is, kb 10 darabot egyszerre. Erre maximum 300.000 Ft-ot szánok, szerintetek ennyiből kijöhet? Pataki Gergely doktor úrhoz szeretnék menni februárban. Köszönöm a válaszokat.


2020. jan. 2. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha "több bőrgyógyász szava ellenére is" le akarod vetetni, akkor a kiválasztott sebészet tud pontos információt adni.
2020. jan. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Úgy látom, szerencsére csak szikével vág ki, nem lézerez, viszont ebből lehetetlen, hogy 10 darabot egyszerre leszedess, az rengeteg. Ráadásul felesleges is szétszabdaltatni magad, valamennyi nyoma úgyis marad a beavatkozásnak, nem múlik el teljesen. Szövettannal együtt egy ilyen neves helyen szerintem az is kizárt, hogy 300-ból meglegyen.

[link]

2020. jan. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#2 akkor még átgondolom, lehet tényleg nem a legjobb ötlet egyszer ennyivel megindulni.

2020. jan. 3. 11:25
 4/5 A kérdező kommentje:
*egyszerre
2020. jan. 3. 11:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ket napja 1 dbot 45k ert szedtek le nekem, plusz 5k lesz a varrat szedes. Kb 10 perces művelet volt.

2020. jan. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!