Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 2018 nyarán nagyon megalázott...

2018 nyarán nagyon megalázott egy orvos a rendelésen, mai napig idegesít. Olyan diagnózist aggatott rám, ami nem is volt és ezzel kapcsolatban tett egy bántó megjegyzést. Azóta kiderült, hogy nincs semmilyen problémám. Utólag tudok panaszt tenni?

Figyelt kérdés
Érdemes panaszt tennem? Vagy valakinek jeleznem? Tudom, hogy Magyarországon sok embert alázott már meg orvos, és nem én vagyok az egyetlen. Származhat bajom abból, hogy ha ebből ügyet csinálok?
2020. jan. 5. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
2020-ban egy 2018-as ügyben? Fogadjunk valami pszihés problémát állapított meg. Igaza volt megsúgom.
2020. jan. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Betegjogi képviselőnél tudsz panaszt tenni. Bár hol van már '18 nyara, ki tudja, hogy foglalkoznának-e még a problémáddal, nem tudom.
2020. jan. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A területileg illetékes betegjogi képviselőhöz fordulj! Minden intézményben ki szokott lenni írva az elérhetősége.
2020. jan. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem pszichés problémát, most komolyan egy ilyen válasznak mi értelme? Nőgyógyászati problémáról van szó, ezért ilyen érzékeny téma. Mivel az azóta eltelt idő vizsgálatokkal, várakozással telt, persze hogy még mindig bennem van a tüske.
2020. jan. 5. 15:01
 5/10 A kérdező kommentje:

Rám aggatni egy diagnózist, ezt teljesen megalázóan negatív megjegyzésekkel egybekötve, LENÉZŐEN, majd orvos váltás után több vizsgálat után rájönni, hogy az nem úgy van......

Tudom, hogy régi ügy, de nekem nem tűnik soknak az eltelt idő.

2020. jan. 5. 15:03
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondott, ez egy anonim oldal. Azt hogy sok partnered volt?
2020. jan. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen esetem. Két vetélés után egy kezdődő terhességgel mentem vizsgálatra. A doki azt mondta,többek között, hogy ilyen fejletlen méhhel ne is számítsak babára. Majd 8 hónap múlva megszületett a 4 kilós lányom.
2020. jan. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért nem írsz konkrétumokat, hogy mit mondott/mivel alázott meg? Ez egy anonim oldal, a kutya nem fog téged felismerni.
2020. jan. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engedd el.
2020. jan. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az orvosok már csak ilyenek, hogy alázgatnak embereket meg. Én a mai napig nem bízok meg egy orvosban sem, mert úgy sem érdekli a beteg panasza, csak ki kell találni valami olyan tüneteket, amiket hallani akar, és tudod hogy mit fog lépni utána. Bár nőgyógyásznál nem igazán válhat be.
2021. márc. 29. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!