Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Holnap megyek vérvételre,...

Holnap megyek vérvételre, rettegek ert rosszúlszoktam lenni és nincs vénám vagyis nagyon megszoktam szenvedni a vérvételt Mit ajánlotok mit tegyek?

Figyelt kérdés
2020. jan. 5. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igyál előtte sok vizet.
2020. jan. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

igyál annyi vizet amennyit bírsz. várakozás alatt is. könnyebb lesz megszúrni.


pszichésen meg mély lélegzet, valami kellemesre gondolás.

2020. jan. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
na megtörtén a "vér vétel" annyira sikerűlt h ami lejött vérem semmire se lest elég ,1órán keresztűl kínoztak 2x rosszúl lettem (nagyon) 5helyen szúrtak de véna sehól!! Hiába ittam sokat! Ilyenor mi a teendő ha abszolut nincs vénám?
2020. jan. 6. 11:10
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Vénája mindenkinek van,de stressz hatására úgymond"elbújik".Attól is függ,hogy aki a veszi a vért mennyire tapasztalt.Nem mindenki tud szúrni jól,hiába tanulja!Én sokszor és sokfajta felnőttől és gyerektől vettem vért,de mindig sikerült.Vannak trükkök amiket egy jó szakembernek tudni kell.A vízivás meg csak arra jó,hogy többet pisilj,a vérvételhez semmi köze!
2020. jan. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát szerintem nem volt jó a nő aki szúrta,iszonyuan szét robbantotta a kezemet,nagyon brutálosan véraláfutásos!!
2020. jan. 10. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!