Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Voltatok mar ugy, hogy az...

Voltatok mar ugy, hogy az asztalt raboritottatok volna az sztk-s orvosra?

Figyelt kérdés

Vagy legalabb kicsit megpofoztatok volna az arcocskajat?


Ertem, hogy sz.ar a fizetese, ertem, hogy nincs megbecsulve, elcseszerintette az egesz eletet, mert erre a palyara tette fel, ami nem halalja meg.

De meg mindig lennenek opcioi. Otthagyhatja az egeszet, uj eletet kezdhet; vagy elotte megprobalja es emelest, jobb korulmenyeket ker; vagy jelentekzik privat korhazba, egyeb egeszsegugyi helyre; vagy kimehet kulfodre; vegso soron pedig ha annyira szanalmasnak erzi az eletet, egyszeruen csak lehuzhatja magat a klotyon, de meg ez is az elott kellene, hogy jojjon a sorban, hogy a paciensen vezesse le a feszkot. Azon, akiert van. Ugye? Mert nem mi vagyunk ertuk, ha jol tudom. Es ha keves is a fizetese, azert kapja, hogy a pacienst megvizsgalja, kezelje. Es ehelyett tuskobban viselkedik, mint a legutolso, szakadt-budos zokniban es papucsban buszozo szabolcsi turho. Szoval igen, en ugy gondolom, neha lenne helye annak az asztalborogatasnak, hogy kicsit elgondolkozzon az ilyen. Bocsi az ekezetek hianya miatt



2020. jan. 8. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Sajnos egyre több a kiégett, bunkó, paraszt orvos. A helyzeten az sem segít, hogy sok ezer orvos külföldre ment, nyilván nem a bunkók. Sajnos ez van.

Azzal, hogy pofán vered sok nem fog változni, max. kapsz egy jó kis felfüggesztett börit közfeladatot ellátó személy elleni erőszakért. Járhatsz bíróságra.

Mindre kiterjedő, komplex, jól átgondolt egészségügyi reformok kellenének, akkor talán 10-20 év múlva jobb lenne az egészségügy. De ahogy most van, csak esik szét.

Vagy már szét is esett, csak még nem vettük észre...

2020. jan. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
47%
Valóban nem megoldás a pofánverés meg az asztal borogatás. Sajnos sok az ideges, kimerült, na meg van idióta doki is, csak sajnos az a baj, hogy azért maradhatnak még a pozíciójukban, mert nincs helyettük más.
2020. jan. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Volt alkalmam tavaly kétszer egy héten kórházban megtapasztalni. Egy kicsit árnyalnám, amit mondtál.

Aki felvett ügyeletes orvosként, és félre diagnosztizált ráadásul, a legbunkóbb volt, akivel valaha találkoztam, nemcsak velem, hanem a munkatársaival is. Az összes többi orvos, még az osztályvezető főorvos is teljesen normális volt; bennem az merül fel, hogy az ilyet miért nem rúgják ki! Olvasgattam róla, nem csak velem volt ilyen..

2020. jan. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
64%
Sajnos azért, mert nincs más helyette.
2020. jan. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Velem is szoktak bunkók lenni az orvosok, pedig én is az leszek hamarosan. Nyeld le, ennyi. Egyik füleden be, másikon ki. Ahogy írták, semmit nem érsz el vele, ha erőszakoskodsz, asztalt borogatsz, még ha igazad is van.
2020. jan. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ertelek titeket, igazatok van, hogy nem old meg semmit, sot, koszi a valaszokat. De tenyleg ez lenne a megoldas? Lenyelni a bekat? Es tenyleg 10-20 evek kellenek a valtozashoz? Nyeljuk le, ahogyan vegul lenyeltuk a lakaskassza eltorleset, a tuloratorveny elfogadasat? Miert mindig csak turjunk? Ezek szamomra balkani allapotoknak tunnek
2020. jan. 9. 00:19
 7/8 anonim ***** válasza:
45%

Fidesz kell a magyar népnek. Meglett szavazva,mert magyar egy birka nemzet. Ez kell nekünk....

Én is orvos leszek. Velem is voltak már nagyon bunkók az orvosok. De tényleg nyeld le. Ahogy azt is,ha unott,flegma a pincér,eladó,gyógyszerész,tanár,rendőr. Ilyenek sajnos mindenhol vannak,voltak és lesznek. Te ne menj le az ő szintjükre.

2020. jan. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ne borogass, keress másik orvost
2020. jan. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!